PVC HQR Gerflor Rough Taupe 2218 rozměr š.245 x 670 cm TU
Výrobce: Gerflor
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 7 490 Kč
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| KoberceKK.cz Nejlevnější | Skladem | 7 490 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Parametry
| Podlahové topení | Ano |
|---|---|
| Dekor | Beton |
| Celková tloušťka | 3,00 |
| Nášlapná vrstva | 0,50 |
| Protiskluznost | Ano (R10) |
| Rozměr | 245x670 cm |
| Šířka | 245 cm |
| Délka | 670 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Výprodej |
|---|---|
| Výrobce: Gerflor | Gerflor — Výprodej |
| Dekor: Beton | Beton — Výprodej |
| Délka: 670 cm | 670 cm — Výprodej |
| Podlahové topení: Ano | Ano — Výprodej |
| Protiskluznost: Ano (R10) | Ano (R10) — Výprodej |
| Rozměr: 245x670 cm | 245x670 cm — Výprodej |
| Šířka: 245 cm | 245 cm — Výprodej |