Travní koberec Rosemary rozměr š.400 x d.127 cm PB
Výrobce: Avanti
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 2 690 Kč
Travní koberec Rosemary nabízí díky dlouhému vlasu (40 mm) skutečně luxusní pocit z pěkného trávníku. Realistického vzhledu je dosaženo díky povedené kombinaci zelených a hnědých vláken. Koberec je... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| KoberceKK.cz Nejlevnější | Skladem | 2 690 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Travní koberec Rosemary nabízí díky dlouhému vlasu (40 mm) skutečně luxusní pocit z pěkného trávníku. Realistického vzhledu je dosaženo díky povedené kombinaci zelených a hnědých vláken. Koberec je určený pro venkovní využití na balkonech, střešních terasách, verandách i zahradách. Hodí se i pod bazény a dětské zahradní sestavy s houpačkami a skluzavkami. Je prodyšný, dokonale propouští vodu a snadno se udržuje pomocí vysavače či hadice.
Parametry
| Výška vlasu | 38 mm |
|---|---|
| Celková váha | 2 885 g/m2 |
| Podklad | Latex s drenáží |
| Celková výška | 40 mm |
| Váha vlasu | 2 000 g/m2 |
| UV Filtr | Ano |
| Materiál | Umělé vlákno |
| Rozměr | 400x127 cm |
| Šířka | 400 cm |
| Délka | 127 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Výprodej |
|---|---|
| Výrobce: Avanti | Avanti — Výprodej |
| Celková váha: 2 885 g/m2 | 2 885 g/m2 — Výprodej |
| Celková výška: 40 mm | 40 mm — Výprodej |
| Délka: 127 cm | 127 cm — Výprodej |
| Materiál: Umělé vlákno | Umělé vlákno — Výprodej |
| Podklad: Latex s drenáží | Latex s drenáží — Výprodej |
| Rozměr: 400x127 cm | 400x127 cm — Výprodej |
| Šířka: 400 cm | 400 cm — Výprodej |
| UV Filtr: Ano | Ano — Výprodej |
| Váha vlasu: 2 000 g/m2 | 2 000 g/m2 — Výprodej |
| Výška vlasu: 38 mm | 38 mm — Výprodej |