Sada zahradních židlí, stohovatelná, tmavě šedá, 2 ks
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 531 Kč
Bistro židle pro pravou středomořskou atmosféru ve stylu francouzských kaváren a bister je lehkým a vkusným kouskem k posezení. Několik židlí tohoto typu můžete naskládat na sebe a ušetřit tak... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| kokiskashop.cz Nejlevnější | Skladem | 1 531 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Bistro židle pro pravou středomořskou atmosféru ve stylu francouzských kaváren a bister je lehkým a vkusným kouskem k posezení. Několik židlí tohoto typu můžete naskládat na sebe a ušetřit tak spoustu místa, pokud chcete židli odložit a uložit ji na zimní měsíce. Použité materiály u této židle jsou nenáročné na údržbu, odolné vlivu počasí a nevyžadují speciální prostředky na ošetření. Lehká a přesto robustní stohovatelná židle s komfortní ratanovou sedací plochou je velmi pohodlná. Ocelová konstrukce je ošetřená práškovým povrchem a nohy mají gumové krytky, které zabraňují uklouznutí, tlumí hluk při pohybu a chrání podlahu. Polyrattan je vyroben z plastu, je odolný proti roztržení a zajímavě tkaný. Zkombinujte tyto stohovací židle s odpovídajícími malými kulatými bistro stolky dostupnými v našem obchodě. Tímto způsobem si můžete nakonfigurovat svůj vlastní bistro set.
Technické údaje:
materiál: polyratan a ocel
rám Ø: 24 mm
ratan Ø: 2 mm
barva rámu: tmavě šedá
barva ratanu: tmavě šedá
výška sedáku: cca 40 cm
rozměry: 74 x 52,5 x 54,5 cm (v x š x h)
hmotnost: cca 3,5 kg
nosnost: 100 kg
Obsah balení:
2 x bistro židle - ocelový rám a ratanový výplet
Parametry
| Rozměry | 74 x 52.5 x 54.5 cm |
|---|---|
| Výška sedáku | 40 cm |
| Nosnost | 100 kg |
| Druh materiálu | polyratan a ocel |
| Šířka | 52.5 cm |
| Polohovatelné | Ne |
| Výška | 74 cm |
| Campingové židle | Ne |
| Skládací | Ne |
| Barva | tmavě šedá |
| Dětské | Ne |
| Hmotnost | 3.5 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Zahradní židle a křesla |
|---|---|
| Barva: tmavě šedá | tmavě šedá — Zahradní židle a křesla |
| Campingové židle: Ne | Ne — Zahradní židle a křesla |
| Dětské: Ne | Ne — Zahradní židle a křesla |
| Druh materiálu: polyratan a ocel | polyratan a ocel — Zahradní židle a křesla |
| Hmotnost: 3.5 kg | 3.5 kg — Zahradní židle a křesla |
| Nosnost: 100 kg | 100 kg — Zahradní židle a křesla |
| Polohovatelné: Ne | Ne — Zahradní židle a křesla |
| Rozměry: 74 x 52.5 x 54.5 cm | 74 x 52.5 x 54.5 cm — Zahradní židle a křesla |
| Šířka: 52.5 cm | 52.5 cm — Zahradní židle a křesla |
| Skládací: Ne | Ne — Zahradní židle a křesla |
| Výška: 74 cm | 74 cm — Zahradní židle a křesla |
| Výška sedáku: 40 cm | 40 cm — Zahradní židle a křesla |