Dětský koberec Anime 916 modrý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 269 Kč
Dětský koberec Anime s jednoduchým ale vkusným vzorem bude krásně vypadat v každém dětském pokoji. Je vyroben z polypropylenu, což zaručuje vysokou kvalitu a snadné čištění. Navíc je velmi příjemný... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 269 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Dětský koberec Anime s jednoduchým ale vkusným vzorem bude krásně vypadat v každém dětském pokoji. Je vyroben z polypropylenu, což zaručuje vysokou kvalitu a snadné čištění. Navíc je velmi příjemný na dotek. ▪ Výška vlasu: 11 mm
▪ Celková hmotnost: Cca 2,15 kg/m2
▪ Materiál: 100% polypropylen
Parametry
| Barva | Modrá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Dětský pokoj |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Dětský vzor |
| Kolekce | Anime |
| Tvar | Kruh |
| Rozměr | 120 cm kruh |
| šířka | 1 cm |
| délka | 160 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Dětské koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Dětské koberce |
| Barva: Modrá | Modrá — Dětské koberce |
| délka: 160 cm | 160 cm — Dětské koberce |
| Kolekce: Anime | Anime — Dětské koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Dětské koberce |
| Rozměr: 120 cm kruh | 120 cm kruh — Dětské koberce |
| šířka: 1 cm | 1 cm — Dětské koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Dětské koberce |
| Tvar: Kruh | Kruh — Dětské koberce |
| Umístění: Dětský pokoj | Dětský pokoj — Dětské koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Dětské koberce |
| Vzor: Dětský vzor | Dětský vzor — Dětské koberce |