Divero 2028 Skládací židle z týkového dřeva, 2 kusy
Výrobce: Divero
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 5 805 Kč
Sada dvou skládacích židlí z týkového dřeva s vysokým opěradlem, které je možné nastavit do pěti poloh. Masivní skládací židle jsou vyrobeny z velmi odolného týkového dřeva. Židle mají vysokou... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| kokiskashop.cz Nejlevnější | Skladem | 5 805 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Sada dvou skládacích židlí z týkového dřeva s vysokým opěradlem, které je možné nastavit do pěti poloh. Masivní skládací židle jsou vyrobeny z velmi odolného týkového dřeva. Židle mají vysokou zádovou opěrku a můžete si je nastavit do pěti poloh. Jsou perfektní na terasu nebo zahradu, kde si můžete užívat s rodinou a přáteli příjemné letní večery. Židle jsou skládací a umožňují tak jednoduché uložení. Tento produkt vás nadchne už při srovnání poměru ceny a kvality.
Technické údaje:
rozměry: 110 x 56 x 75 cm (v x š x h)
sedací plocha: 45 x 47 cm
výška zádové opěrky: 74 cm
výška sedáku: 46 cm
hmotnost: 8 kg
nosnost: cca 90 kg
skládací židle: ano
nastavitelná: do pěti poloh
ergonomicky tvarovaná
extra masivní
Obsah balení:
2 x masivní dřevěná židle
váha balíku: 26 kg
Parametry
| Rozměry | 110 x 56 x 75 cm |
|---|---|
| Výška sedáku | 46 cm |
| Nosnost | 90 kg |
| Druh materiálu | týkové dřevo |
| Šířka | 56 cm |
| Polohovatelné | Ano |
| Výška | 110 cm |
| Skládací | Ano |
| Výrobce | Divero |
| Hmotnost | 8 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Zahradní židle a křesla |
|---|---|
| Výrobce: Divero | Divero — Zahradní židle a křesla |
| Druh materiálu: týkové dřevo | týkové dřevo — Zahradní židle a křesla |
| Hmotnost: 8 kg | 8 kg — Zahradní židle a křesla |
| Nosnost: 90 kg | 90 kg — Zahradní židle a křesla |
| Polohovatelné: Ano | Ano — Zahradní židle a křesla |
| Rozměry: 110 x 56 x 75 cm | 110 x 56 x 75 cm — Zahradní židle a křesla |
| Šířka: 56 cm | 56 cm — Zahradní židle a křesla |
| Skládací: Ano | Ano — Zahradní židle a křesla |
| Výrobce: Divero | Divero — Zahradní židle a křesla |
| Výška: 110 cm | 110 cm — Zahradní židle a křesla |
| Výška sedáku: 46 cm | 46 cm — Zahradní židle a křesla |