Divero 2151 Skládací židle z týkového dřeva, 2 kusy
Výrobce: Divero
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 2 228 Kč
Toto dřevo je charakteristické svým četným žilkováním a obsahem éterických olejů, které mu zaručují odolnost proti větru a dalším vlivům počasí. Týk je pro svou vynikající odolnost oblíben již po... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| kokiskashop.cz Nejlevnější | Skladem | 2 228 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Toto dřevo je charakteristické svým četným žilkováním a obsahem éterických olejů, které mu zaručují odolnost proti větru a dalším vlivům počasí. Týk je pro svou vynikající odolnost oblíben již po staletí i v lodním stavitelství. Díky zaobleným hranám a úzkým lištám je židle velmi pohodlná i bez polštáře. Židle je skládací a umožňuje snadné uskladnění. Teak se vyznačuje odolností proti povětrnostním vlivům a je proto ideální pro venkovní použití.
Technické údaje:
rozměry: 89 x 46 x 62 cm (v x š x h)
rozměry sedáku: 46 x 40 x 37 cm (v x š x h)
materiál: týkové dřevo
typ: skládací, ruční zpracování
nosnost: cca 90 kg
hmotnost: cca 15 kg
Obsah balení:
2 x skládací židle z týkového dřeva
Parametry
| Rozměry | 89 x 46 x 62 cm |
|---|---|
| Výška sedáku | 46 cm |
| Nosnost | 90 kg |
| Druh materiálu | týkové dřevo |
| Šířka | 46 cm |
| Skládací | Ano |
| Výrobce | Divero |
| Hmotnost | 15 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Zahradní židle a křesla |
|---|---|
| Výrobce: Divero | Divero — Zahradní židle a křesla |
| Druh materiálu: týkové dřevo | týkové dřevo — Zahradní židle a křesla |
| Hmotnost: 15 kg | 15 kg — Zahradní židle a křesla |
| Nosnost: 90 kg | 90 kg — Zahradní židle a křesla |
| Rozměry: 89 x 46 x 62 cm | 89 x 46 x 62 cm — Zahradní židle a křesla |
| Šířka: 46 cm | 46 cm — Zahradní židle a křesla |
| Skládací: Ano | Ano — Zahradní židle a křesla |
| Výrobce: Divero | Divero — Zahradní židle a křesla |
| Výška sedáku: 46 cm | 46 cm — Zahradní židle a křesla |