Divero 365 Skládací židle z týkového dřeva
Výrobce: Divero
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 2 903 Kč
Kvalitní skládací židle vyrobena z týkového dřeva je ideální na terasu nebo zahradu. Zahradní nábytek z tohoto dřeva je vysoce kvalitní a mimořádně spolehlivý produkt. Týkové dřevo je... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| kokiskashop.cz Nejlevnější | Skladem | 2 903 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Kvalitní skládací židle vyrobena z týkového dřeva je ideální na terasu nebo zahradu. Zahradní nábytek z tohoto dřeva je vysoce kvalitní a mimořádně spolehlivý produkt. Týkové dřevo je charakteristické svým četným žilkováním a obsahem éterických olejů, které mu zaručují odolnost proti větru a dalším vlivům počasí. Týk je pro svou vynikající odolnost oblíben již po staletí i v lodním stavitelství. Židle má vysoké opěradlo s 5-ti nastavitelnými stupni. Židle je skládací a umožňuje snadné uskladnění.
Technické údaje:
rozměry: 110 x 56 x 75 cm (v x š x h)
sedadlo: 45 x 47 cm
výška opěradla: 74 cm
výška sedáku: 46 cm
hmotnost: 8 kg
nosnost: cca 90 kg
druh dřeva: teak z kontrolovaného plantážního pěstování
nastavitelné: 5 směrů
skládací
Obsah balení:
1 x Skládací židle z týkového dřeva
rozměry balení: 92 x 62 x 18 cm
hmotnost balení: 13 kg
Parametry
| Rozměry | 110 x 56 x 75 cm |
|---|---|
| Výška sedáku | 46 cm |
| Nosnost | 90 kg |
| Druh materiálu | týkové dřevo |
| Šířka | 56 cm |
| Polohovatelné | Ano |
| Výška | 110 cm |
| Campingové židle | Ne |
| Skládací | Ano |
| Výrobce | Divero |
| Hmotnost | 8 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Zahradní židle a křesla |
|---|---|
| Výrobce: Divero | Divero — Zahradní židle a křesla |
| Campingové židle: Ne | Ne — Zahradní židle a křesla |
| Druh materiálu: týkové dřevo | týkové dřevo — Zahradní židle a křesla |
| Hmotnost: 8 kg | 8 kg — Zahradní židle a křesla |
| Nosnost: 90 kg | 90 kg — Zahradní židle a křesla |
| Polohovatelné: Ano | Ano — Zahradní židle a křesla |
| Rozměry: 110 x 56 x 75 cm | 110 x 56 x 75 cm — Zahradní židle a křesla |
| Šířka: 56 cm | 56 cm — Zahradní židle a křesla |
| Skládací: Ano | Ano — Zahradní židle a křesla |
| Výrobce: Divero | Divero — Zahradní židle a křesla |
| Výška: 110 cm | 110 cm — Zahradní židle a křesla |
| Výška sedáku: 46 cm | 46 cm — Zahradní židle a křesla |