Divero 40817 Polohovatelná zahradní židle
Výrobce: Divero
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 4 523 Kč
Ručně vyrobená z masivního teaku, velmi kvalitně zpracovaná zahradní a terasová židle s područkami. Tuto dřevěnou židli můžete složit a tak ji v zimě prakticky a prostorově uložit. Všechny panty jsou... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| kokiskashop.cz Nejlevnější | Skladem | 4 523 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Ručně vyrobená z masivního teaku, velmi kvalitně zpracovaná zahradní a terasová židle s područkami. Tuto dřevěnou židli můžete složit a tak ji v zimě prakticky a prostorově uložit. Všechny panty jsou kovové, nikoliv plastové. Opěradlo zahradního křesla lze nastavit do šesti různých úhlů. Židli si můžete individuálně nastavit podle toho, zda chcete ve vzpřímeném sedu relaxovat nebo něco jíst. Je to obzvláště pohodlné s našimi polštáři na židle / podsedáky, které jsou k dispozici v mnoha barvách. Balkonová židle zaujme vícenásobně broušeným neupraveným povrchem. Nabízí optimální komfort sezení a při správné péči je nábytkem s dlouhou životností pro váš balkón, bazén, zimní zahradu, terasu nebo verandu. Lze jej použít v interiéru i exteriéru. Masivní dřevo je neošetřené a certifikované SVLK, tedy pochází z kontrolovaného, udržitelného pěstování. Teak je robustní a odolný vůči povětrnostním vlivům. Trvanlivost lze navíc prodloužit pravidelnou péčí teakovým olejem.
Technické údaje:
celková výška: 1,11 m
šířka od područky k područce: 61 cm
hloubka: 65 cm
šířka sedu: 48 x 49 cm
výška sedu: 42 cm
opěrka zad: 48 x72 cm
ve sklopeném stavu: 61 x 92 x 22 cm (š x v x h)
druh dřeva: týkové dřevo
nosnost: cca 90 kg
sklopná židle: ano
ošetřené: ano
nastavitelná do: 6-ti poloh
ergonomicky formovaná
extra masivní
Obsah balení:
1 x přírodní židle
rozměry balení: 930 x 620 x 220
hmotnost balení: 12,5 kg
Parametry
| Rozměry | 111 x 61 x 65 cm |
|---|---|
| Výška sedáku | 42 cm |
| Nosnost | 90 kg |
| Druh materiálu | týk |
| Šířka | 61 cm |
| Polohovatelné | Ano |
| Výška | 111 cm |
| Skládací | Ano |
| Výrobce | Divero |
| Hloubka sedáku | 65 cm |
| Barva | hnědá |
| Hmotnost | 12.5 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Zahradní židle a křesla |
|---|---|
| Výrobce: Divero | Divero — Zahradní židle a křesla |
| Barva: hnědá | hnědá — Zahradní židle a křesla |
| Druh materiálu: týk | týk — Zahradní židle a křesla |
| Hloubka sedáku: 65 cm | 65 cm — Zahradní židle a křesla |
| Hmotnost: 12.5 kg | 12.5 kg — Zahradní židle a křesla |
| Nosnost: 90 kg | 90 kg — Zahradní židle a křesla |
| Polohovatelné: Ano | Ano — Zahradní židle a křesla |
| Rozměry: 111 x 61 x 65 cm | 111 x 61 x 65 cm — Zahradní židle a křesla |
| Šířka: 61 cm | 61 cm — Zahradní židle a křesla |
| Skládací: Ano | Ano — Zahradní židle a křesla |
| Výrobce: Divero | Divero — Zahradní židle a křesla |
| Výška: 111 cm | 111 cm — Zahradní židle a křesla |
| Výška sedáku: 42 cm | 42 cm — Zahradní židle a křesla |