Divero Hantown 35519 Zahradní židle skládací z masivního týkového dřeva
Výrobce: Divero
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 485 Kč
Masivní sklopná židle z týkového dřeva je perfektním řešením na malou terasu nebo balkón. Mávnutím ruky je postavena a díky zakulaceným rohům a úzkým laťkám je také bez sedáku velmi pohodlná. Naše... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| kokiskashop.cz Nejlevnější | Skladem | 1 485 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Masivní sklopná židle z týkového dřeva je perfektním řešením na malou terasu nebo balkón. Mávnutím ruky je postavena a díky zakulaceným rohům a úzkým laťkám je také bez sedáku velmi pohodlná. Naše zahradní židle je sklopná a umožňuje jednoduché a velmi skladné uschování. Dřevěný nábytek je přírodním produktem se zvláštním kouzlem, vyzařuje přirozenost, pohodlí, odolnost a nadčasovou eleganci. Týkové dřevo se vyznačuje vysokou odolností proti vlivu počasí, což je vynikající vlastnost pro použití pro vnější prostory. K udržení teplého tónu dřeva doporučujeme pravidelnou údržbu dřeva týkovým olejem. Neošetřené týkové dřevo se po určité době zabarví stříbrnošedou patinu. Myslete na to! Dřevo je živý materiál, drobné trhlinky a postupná změna barvy patří k normálnímu chování tvrdých dřev. Pro naše produkty používáme pouze dřeva z hlídaných pěsteb.
Technické údaje:
rozměry: 42 x 98 x 43 cm (š x v x h)
rozměry sedu: 40 x 46 x 37 cm (š x v x h)
opěradlo zad: 60 cm
šířka opěradla zad: 42 cm
sklopená cca: 117 cm x 9 cm (v x š)
masivní dřevo
dřevo: neošetřené týkové dřevo, přírodní, vícekrát jemně broušené!!
nosnost: cca 90 kg
Obsah balení:
1 x sklopná židle neošetřená
rozměry balení: 120 x 49 x 16 cm (d x š x v)
Parametry
| Rozměry | 42 x 98 x 43 cm |
|---|---|
| Výška sedáku | 46 cm |
| Nosnost | 90 kg |
| Druh materiálu | týkové dřevo |
| Šířka | 42 cm |
| Polohovatelné | Ne |
| Výška | 98 cm |
| Campingové židle | Ne |
| Skládací | Ano |
| Výrobce | Divero |
| Hloubka sedáku | 37 cm |
| Barva | hnědá |
| Dětské | Ne |
| Hmotnost | 6.3 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Zahradní židle a křesla |
|---|---|
| Výrobce: Divero | Divero — Zahradní židle a křesla |
| Barva: hnědá | hnědá — Zahradní židle a křesla |
| Campingové židle: Ne | Ne — Zahradní židle a křesla |
| Dětské: Ne | Ne — Zahradní židle a křesla |
| Druh materiálu: týkové dřevo | týkové dřevo — Zahradní židle a křesla |
| Hloubka sedáku: 37 cm | 37 cm — Zahradní židle a křesla |
| Hmotnost: 6.3 kg | 6.3 kg — Zahradní židle a křesla |
| Nosnost: 90 kg | 90 kg — Zahradní židle a křesla |
| Polohovatelné: Ne | Ne — Zahradní židle a křesla |
| Rozměry: 42 x 98 x 43 cm | 42 x 98 x 43 cm — Zahradní židle a křesla |
| Šířka: 42 cm | 42 cm — Zahradní židle a křesla |
| Skládací: Ano | Ano — Zahradní židle a křesla |
| Výrobce: Divero | Divero — Zahradní židle a křesla |
| Výška: 98 cm | 98 cm — Zahradní židle a křesla |
| Výška sedáku: 46 cm | 46 cm — Zahradní židle a křesla |