Divero Hantown 36876 Skládací zahradní židle - týkové dřevo
Výrobce: Divero
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 553 Kč
Masivní sklopná židle z teakového dřeva je perfektním řešením pro malou terasu nebo balkon. Je postavena během pár sekund a velmi pohodlná k sezení i bez polštáře díky zaobleným hranám a úzkým latím.... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| kokiskashop.cz Nejlevnější | Skladem | 1 553 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Masivní sklopná židle z teakového dřeva je perfektním řešením pro malou terasu nebo balkon. Je postavena během pár sekund a velmi pohodlná k sezení i bez polštáře díky zaobleným hranám a úzkým latím. Tento model je stabilní díky zesíleným vzpěrám ve spodní části a odolnému teakovému dřevu. Povrch je několikrát broušený. Naše zahradní židle je sklopná a umožňuje jednoduché a úsporné skladování. Dřevěný nábytek má jako přírodní produkt zvláštní auru, prezentuje přirozenost, pohodlí, stálost a nadčasovou eleganci. Teakové dřevo se vyznačuje odolností proti vlivům počasí a proto je velmi vhodné k použití ve venkovních prostorách. K udržení teplého tónu dřeva doporučujeme pravidelnou údržbu židlí teakovým olejem. Neošetřené teakové dřevo získá po určité době známou stříbrnošedou patinu. Nezapomeňte na to! Dřevo je živý materiál, který pracuje, drobné prasklinky a pozvolná změna barvy patří k normálním vlastnostem tvrdých dřevin. Na výrobu námi nabízených produktů se používá pouze dřevo z kontrolovaných pěsteb. Samozřejmě naleznete v našem e-shopu vedle vhodných potahů i vhodný teakových olej pro péči o Vaší zahradní židli a další produkty k tématu dům a zahrada.
Technické údaje:
rozměry: 42 x 98 x 43 cm (š x v x h)
rozměry sedu: 40 x 46 x 37 cm (š x v x h)
opěrka zad: cca 60 cm
šířka opěrky zad: cca. 42 cm
výška sedu: cca 48 cm
materiál: ošetřené teakové dřevo
rozměry po sklopení: cca 117 cm x 9 cm (v x š)
druh dřeva: ošetřené teakové dřevo, masivní
nosnost: cca 90 kg
Obsah balení:
1 x sklopná dřevěná židle
rozměry balení: 120 x 50 x 20 cm (d x š x v)
Parametry
| Rozměry | 42 x 98 x 43 cm |
|---|---|
| Výška sedáku | 48 cm |
| Nosnost | 90 kg |
| Druh materiálu | teakové dřevo |
| Šířka | 42 cm |
| Polohovatelné | Ne |
| Výška | 98 cm |
| Campingové židle | Ne |
| Skládací | Ano |
| Výrobce | Divero |
| Hloubka sedáku | 43 cm |
| Barva | hnědá |
| Dětské | Ne |
| Hmotnost | 5 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Zahradní židle a křesla |
|---|---|
| Výrobce: Divero | Divero — Zahradní židle a křesla |
| Barva: hnědá | hnědá — Zahradní židle a křesla |
| Campingové židle: Ne | Ne — Zahradní židle a křesla |
| Dětské: Ne | Ne — Zahradní židle a křesla |
| Druh materiálu: teakové dřevo | teakové dřevo — Zahradní židle a křesla |
| Hloubka sedáku: 43 cm | 43 cm — Zahradní židle a křesla |
| Hmotnost: 5 kg | 5 kg — Zahradní židle a křesla |
| Nosnost: 90 kg | 90 kg — Zahradní židle a křesla |
| Polohovatelné: Ne | Ne — Zahradní židle a křesla |
| Rozměry: 42 x 98 x 43 cm | 42 x 98 x 43 cm — Zahradní židle a křesla |
| Šířka: 42 cm | 42 cm — Zahradní židle a křesla |
| Skládací: Ano | Ano — Zahradní židle a křesla |
| Výrobce: Divero | Divero — Zahradní židle a křesla |
| Výška: 98 cm | 98 cm — Zahradní židle a křesla |
| Výška sedáku: 48 cm | 48 cm — Zahradní židle a křesla |