Garthen 1486 Skládací zahradní židle - černá
Výrobce: Garthen
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 737 Kč
Tato krásná černá židle je vhodná na zahradu, balkon, terasu nebo i při kempování. U této hliníkové židle je možnost 7 nasavení opěradla. Židle je lehká, kompaktní a velmi pohodlná. Vysoce kvalitní... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| kokiskashop.cz Nejlevnější | Skladem | 1 737 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Tato krásná černá židle je vhodná na zahradu, balkon, terasu nebo i při kempování. U této hliníkové židle je možnost 7 nasavení opěradla. Židle je lehká, kompaktní a velmi pohodlná. Vysoce kvalitní textilie je odolná vůči povětrnostním vlivům. Švy textilu jsou svařované. Díky materiál zajišťuje židle optimální ventilaci v oblasti pro sezení a opírání.
Technické údaje:
rozměry: 105 x 56 x 65 cm (v x š x h)
velikost sedáku: 43 x 44 cm
šířka židle: 53 cm
výška opěradla: 65 cm
výška sedáku: 43 cm
výška opěrky od země: 68 cm
materiál: textilie a lakovaný hliník
nosnost: 100 kg
Obsah balení:
1 x zahradní skládací židle
rozměr složené židle: 84 x 56 x 23 cm
Parametry
| Rozměry | 105 x 56 x 65 cm |
|---|---|
| Výška sedáku | 43 cm |
| Nosnost | 100 kg |
| Druh materiálu | textilie, hliník |
| Šířka | 53 cm |
| Polohovatelné | Ano |
| Výška | 105 cm |
| Campingové židle | Ano |
| Skládací | Ano |
| Výrobce | Garthen |
| Hloubka sedáku | 44 cm |
| Barva | černá |
| Dětské | Ne |
| Hmotnost | 3 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Zahradní židle a křesla |
|---|---|
| Výrobce: Garthen | Garthen — Zahradní židle a křesla |
| Barva: černá | černá — Zahradní židle a křesla |
| Campingové židle: Ano | Ano — Zahradní židle a křesla |
| Dětské: Ne | Ne — Zahradní židle a křesla |
| Druh materiálu: textilie, hliník | textilie, hliník — Zahradní židle a křesla |
| Hloubka sedáku: 44 cm | 44 cm — Zahradní židle a křesla |
| Hmotnost: 3 kg | 3 kg — Zahradní židle a křesla |
| Nosnost: 100 kg | 100 kg — Zahradní židle a křesla |
| Polohovatelné: Ano | Ano — Zahradní židle a křesla |
| Rozměry: 105 x 56 x 65 cm | 105 x 56 x 65 cm — Zahradní židle a křesla |
| Šířka: 53 cm | 53 cm — Zahradní židle a křesla |
| Skládací: Ano | Ano — Zahradní židle a křesla |
| Výrobce: Garthen | Garthen — Zahradní židle a křesla |
| Výška: 105 cm | 105 cm — Zahradní židle a křesla |
| Výška sedáku: 43 cm | 43 cm — Zahradní židle a křesla |