Garthen 6143 Zahradní sada 2 skládací židle - černá
Výrobce: Garthen
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 3 780 Kč
Tato krásná černá židle je vhodná na zahradu, balkon, terasu nebo i při kempování. U této hliníkové židle je možnost 7 nasavení opěradla. Židle je lehká, kompaktní a velmi pohodlná. Vysoce kvalitní... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| kokiskashop.cz Nejlevnější | Skladem | 3 780 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Tato krásná černá židle je vhodná na zahradu, balkon, terasu nebo i při kempování. U této hliníkové židle je možnost 7 nasavení opěradla. Židle je lehká, kompaktní a velmi pohodlná. Vysoce kvalitní textilie je odolná vůči povětrnostním vlivům. Švy textilu jsou svařované. Díky materiál zajišťuje židle optimální ventilaci v oblasti pro sezení a opírání.
Technické údaje:
rozměry ve složeném stavu: 85 x 55 x 18 cm (v x š x h)
rozměry v rozloženém stavu: 105 x 56 x 65 cm (v x š x h)
sedák: 45 x 44 cm
opěradlo: 63 x 42 cm (nastavitelné v 7 směrech)
výška sedáku: cca 43 cm
výška loketní opěrky k podlaze: cca 68 cm
materiál: hliník
barva: šedá
barva textílie: černá
nosnost: cca 110 kg
Obsah balení:
2 x zahradní skládací židle
Parametry
| Balkonové sety | Ne |
|---|---|
| Výrobce | Garthen |
| Hmotnost | 6 kg |
| Nosnost | 110 kg |
| Šířka židle | 55 cm |
| Druh materiálu | hliník |
| Výška sedáku | 43 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Zahradní židle a křesla |
|---|---|
| Výrobce: Garthen | Garthen — Zahradní židle a křesla |
| Balkonové sety: Ne | Ne — Zahradní židle a křesla |
| Druh materiálu: hliník | hliník — Zahradní židle a křesla |
| Hmotnost: 6 kg | 6 kg — Zahradní židle a křesla |
| Nosnost: 110 kg | 110 kg — Zahradní židle a křesla |
| Šířka židle: 55 cm | 55 cm — Zahradní židle a křesla |
| Výrobce: Garthen | Garthen — Zahradní židle a křesla |
| Výška sedáku: 43 cm | 43 cm — Zahradní židle a křesla |