GARTHEN Bistro židle s výpletem, světle hnědá, stohovatelná
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 918 Kč
Tato bistro židle je vhodná pro pravou středomořskou atmosféru u vás doma. Nohy židle jsou opatřeny gumovými krytkami. Zabraňují uklouznutí, tlumí hluk při pohybu a jsou šetrné k podlaze. Rám je... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| kokiskashop.cz Nejlevnější | Skladem | 918 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Tato bistro židle je vhodná pro pravou středomořskou atmosféru u vás doma. Nohy židle jsou opatřeny gumovými krytkami. Zabraňují uklouznutí, tlumí hluk při pohybu a jsou šetrné k podlaze. Rám je vyroben z práškově lakované oceli s kladívkovou povrchovou úpravou. Polyratan je vyroben z plastu, je odolný proti roztržení a zajímavě tkaný.
Technické údaje:
materiál potahu: polyratan
materiál rámu: ocel
rozměr rámu: cca 25 mm (Ø)
barva ratanu: světle hnědá
rozměry sedadla: cca 38 x 38 cm
výška sedadla: cca 40 cm
rozměry židle: cca 74 x 53 x 60 cm (v x š x h)
hmotnost: cca 3 kg
Obsah balení:
1 x židle
Parametry
| Rozměry | 74 x 53 x 60 cm |
|---|---|
| Výška sedáku | 40 cm |
| Druh materiálu | polyratan, ocel |
| Šířka | 53 cm |
| Polohovatelné | Ne |
| Výška | 74 cm |
| Campingové židle | Ne |
| Skládací | Ne |
| Výrobce | Garthen |
| Hloubka sedáku | 38 cm |
| Barva | světle hnědá |
| Dětské | Ne |
| Hmotnost | 3.5 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Zahradní židle a křesla |
|---|---|
| Barva: světle hnědá | světle hnědá — Zahradní židle a křesla |
| Campingové židle: Ne | Ne — Zahradní židle a křesla |
| Dětské: Ne | Ne — Zahradní židle a křesla |
| Druh materiálu: polyratan, ocel | polyratan, ocel — Zahradní židle a křesla |
| Hloubka sedáku: 38 cm | 38 cm — Zahradní židle a křesla |
| Hmotnost: 3.5 kg | 3.5 kg — Zahradní židle a křesla |
| Polohovatelné: Ne | Ne — Zahradní židle a křesla |
| Rozměry: 74 x 53 x 60 cm | 74 x 53 x 60 cm — Zahradní židle a křesla |
| Šířka: 53 cm | 53 cm — Zahradní židle a křesla |
| Skládací: Ne | Ne — Zahradní židle a křesla |
| Výrobce: Garthen | Garthen — Zahradní židle a křesla |
| Výška: 74 cm | 74 cm — Zahradní židle a křesla |
| Výška sedáku: 40 cm | 40 cm — Zahradní židle a křesla |