Koberec Agnella Standard Hermiona krémový ovál
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 2 293 Kč
Tradiční kolekce s nádechem modernosti je nabídkou pro lidi, kteří si cení elegance a nejvyšší kvality zpracování a zároveň rádi vidí ve svých domovech výrazné dekory. Vybrat si můžete modely s... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 2 293 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Tradiční kolekce s nádechem modernosti je nabídkou pro lidi, kteří si cení elegance a nejvyšší kvality zpracování a zároveň rádi vidí ve svých domovech výrazné dekory. Vybrat si můžete modely s tlumenými barvami a takové, které úspěšně oživí i minimalistický interiér. Po letech si zachovávají svůj důstojný vzhled, jelikož jejich extrémně husté rouno je odolné a neopotřebovává se.
▪ výška: 8 mm
▪ Celková hmotnost: Cca 2,00 kg/m2
▪ materiál: 100% polypropylen
Parametry
| Barva | Béžová,Krémová |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Orientální vzory |
| Kolekce | Standard |
| Tvar | Ovál |
| Rozměr | 100x180 cm |
| šířka | 100 cm |
| délka | 180 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Kruhové a oválné koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Kruhové a oválné koberce |
| Barva: Béžová,Krémová | Béžová,Krémová — Kruhové a oválné koberce |
| délka: 180 cm | 180 cm — Kruhové a oválné koberce |
| Kolekce: Standard | Standard — Kruhové a oválné koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Kruhové a oválné koberce |
| Rozměr: 100x180 cm | 100x180 cm — Kruhové a oválné koberce |
| šířka: 100 cm | 100 cm — Kruhové a oválné koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Kruhové a oválné koberce |
| Tvar: Ovál | Ovál — Kruhové a oválné koberce |
| Umístění: Obývací pokoj,Ložnice | Obývací pokoj,Ložnice — Kruhové a oválné koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Kruhové a oválné koberce |
| Vzor: Orientální vzory | Orientální vzory — Kruhové a oválné koberce |