Koberec CHEAP PP BGX K873A černý, hnědý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 013 Kč
Cheap je kolekce koberců a běhounů vyrobených z polypropylenových vláken. Tyto koberce a běhouny se vyznačují především velmi vysokou otěruvzdorností, jejich vlákna jsou elastické a odolné proti... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 013 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Cheap je kolekce koberců a běhounů vyrobených z polypropylenových vláken. Tyto koberce a běhouny se vyznačují především velmi vysokou otěruvzdorností, jejich vlákna jsou elastické a odolné proti deformaci. Čistí se velmi snadno, včetně vysávání a mokrého mytí. Mají také vysoký koeficient tepelné vodivosti, takže se dají použít v místnostech s podlahovým topením. Kolekce CHEAP obsahuje širokou škálu klasických i moderních vzorů včetně geometrických, květinových a perských.
▪ výška vlasu :. Cca 8 mm
▪ Celková hmotnost :. Cca 1,35 kg / m2
▪ materiál: polypropylen
Parametry
| Barva | Hnědá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Obývací pokoj,Ložnice,Kuchyně |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Zvířecí vzor |
| Kolekce | CHEAP |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 130x190 cm |
| šířka | 130 cm |
| délka | 190 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Koberce Zvířecí motiv |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Koberce Zvířecí motiv |
| Barva: Hnědá | Hnědá — Koberce Zvířecí motiv |
| délka: 190 cm | 190 cm — Koberce Zvířecí motiv |
| Kolekce: CHEAP | CHEAP — Koberce Zvířecí motiv |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Koberce Zvířecí motiv |
| Rozměr: 130x190 cm | 130x190 cm — Koberce Zvířecí motiv |
| šířka: 130 cm | 130 cm — Koberce Zvířecí motiv |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Koberce Zvířecí motiv |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Koberce Zvířecí motiv |
| Umístění: Obývací pokoj,Ložnice,Kuchyně | Obývací pokoj,Ložnice,Kuchyně — Koberce Zvířecí motiv |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Koberce Zvířecí motiv |
| Vzor: Zvířecí vzor | Zvířecí vzor — Koberce Zvířecí motiv |