Koberec Makata - Cválající kůň, béžový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 716 Kč
Vyberte si z naší nabídky koberců v různých barvách, velikostech a vzorech. Vyrobeny jsou z kvalitních materiálů a nevyžadují náročnou údržbu. Široká nabídka vám nabízí možnost vybrat si koberec,... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 716 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Vyberte si z naší nabídky koberců v různých barvách, velikostech a vzorech. Vyrobeny jsou z kvalitních materiálů a nevyžadují náročnou údržbu. Široká nabídka vám nabízí možnost vybrat si koberec, který se bude hodit do stylu interiéru, který máte doma.
▪ Výška vlasu: 8 mm
▪ Celková hmotnost: 1,65 kg/m2
▪ Materiál: 100% polypropylen
Parametry
| Barva | Krémová,Béžová,Hnědá,Černá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Ložnice,Dětský pokoj |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Zvířecí vzor |
| Kolekce | Makatki |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 100x210 cm |
| šířka | 100 cm |
| délka | 210 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Koberce Zvířecí motiv |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Koberce Zvířecí motiv |
| Barva: Krémová,Béžová,Hnědá,Černá | Krémová,Béžová,Hnědá,Černá — Koberce Zvířecí motiv |
| délka: 210 cm | 210 cm — Koberce Zvířecí motiv |
| Kolekce: Makatki | Makatki — Koberce Zvířecí motiv |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Koberce Zvířecí motiv |
| Rozměr: 100x210 cm | 100x210 cm — Koberce Zvířecí motiv |
| šířka: 100 cm | 100 cm — Koberce Zvířecí motiv |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Koberce Zvířecí motiv |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Koberce Zvířecí motiv |
| Umístění: Ložnice,Dětský pokoj | Ložnice,Dětský pokoj — Koberce Zvířecí motiv |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Koberce Zvířecí motiv |
| Vzor: Zvířecí vzor | Zvířecí vzor — Koberce Zvířecí motiv |