Koberec Palace 504377 kosočtverce, pudrový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 3 209 Kč
Koberce z kolekce PALACE budou skvělým doplňkem interiéru. Jsou vyráběny v příjemných barvách, díky kterým zapadnou do každé domácnosti. Budou skvělou volbou do obývacího pokoje, ložnice či dětského... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 3 209 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberce z kolekce PALACE budou skvělým doplňkem interiéru. Jsou vyráběny v příjemných barvách, díky kterým zapadnou do každé domácnosti. Budou skvělou volbou do obývacího pokoje, ložnice či dětského pokoje. Koberec z této kolekce mají měkký, na dotek příjemný vlas a jsou vyráběny z kvalitního materiálu, díky kterému jsou odolné a trvanlivé. ▪ Celková tloušťka: 25 mm
▪ Celková hmotnost: 2,00 kg/m2
▪ Materiál: 100% polyester
Parametry
| Barva | Růžová |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyester |
| Umístění | Dětský pokoj,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Geometrické vzory |
| Kolekce | Palace |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 160x220 cm |
| šířka | 160 cm |
| délka | 220 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Plyšové koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Plyšové koberce |
| Barva: Růžová | Růžová — Plyšové koberce |
| délka: 220 cm | 220 cm — Plyšové koberce |
| Kolekce: Palace | Palace — Plyšové koberce |
| Materiál: polyester | polyester — Plyšové koberce |
| Rozměr: 160x220 cm | 160x220 cm — Plyšové koberce |
| šířka: 160 cm | 160 cm — Plyšové koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Plyšové koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Plyšové koberce |
| Umístění: Dětský pokoj,Obývací pokoj,Ložnice | Dětský pokoj,Obývací pokoj,Ložnice — Plyšové koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Plyšové koberce |
| Vzor: Geometrické vzory | Geometrické vzory — Plyšové koberce |