Koberec Rabbit New Cawy GREY / SILVER
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 955 Kč
Tento koberec z kolekce Rabbit jistě potěší lidi, kteří hledají měkké koberce s vysokým jemným vlasem. Koberec oživí každou místnost a jemná vlákna budou úlevou pro vaše nohy. Materiál: polyester... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 955 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Tento koberec z kolekce Rabbit jistě potěší lidi, kteří hledají měkké koberce s vysokým jemným vlasem. Koberec oživí každou místnost a jemná vlákna budou úlevou pro vaše nohy. Materiál: polyester
Celková hmotnost:1,55 kg/m2
Výška vlákna: 22 mm
Parametry
| Barva | Bíla,Šedá |
|---|---|
| Výška vlasu | Shaggy (vysoký vlas; mäkký) |
| Materiál | polyester |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Abstraktní vzory |
| Kolekce | Rabbit |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 60x100 cm |
| šířka | 60 cm |
| délka | 100 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Plyšové koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Plyšové koberce |
| Barva: Bíla,Šedá | Bíla,Šedá — Plyšové koberce |
| délka: 100 cm | 100 cm — Plyšové koberce |
| Kolekce: Rabbit | Rabbit — Plyšové koberce |
| Materiál: polyester | polyester — Plyšové koberce |
| Rozměr: 60x100 cm | 60x100 cm — Plyšové koberce |
| šířka: 60 cm | 60 cm — Plyšové koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Plyšové koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Plyšové koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Plyšové koberce |
| Výška vlasu: Shaggy (vysoký vlas; mäkký) | Shaggy (vysoký vlas; mäkký) — Plyšové koberce |
| Vzor: Abstraktní vzory | Abstraktní vzory — Plyšové koberce |