Koberec Ragolle Twilight 39001 6699 kruh
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 3 983 Kč
Designově minimalistické a zároveň mimořádně teplé a měkké koberce z kolekce Twilight jsou dostupné ve velice módních a elegantních barvách. Jedná se o jedinečnou nabídku pro lidi, kteří rádi bývají... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 3 983 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Designově minimalistické a zároveň mimořádně teplé a měkké koberce z kolekce Twilight jsou dostupné ve velice módních a elegantních barvách. Jedná se o jedinečnou nabídku pro lidi, kteří rádi bývají v souladu s nejnovějšími trendy v interiérovém designu. Tyto koberce jsou mimořádně měkké, takže chůze po nich, jakož i sezení či ležení je opravdu velmi příjemná. Koberce Twilight vypadají skvěle v každém interiéru a doplňují jeho uspořádání. Všechny koberce z této kolekce jsou strojově tkané v Belgii z vysoce kvalitních tepelně fixovaných vláken. ▪ Celková výška: 53 mm
▪ Výška vlasu: 50 mm
▪ Celková hmotnost: 3,90kg/m2
▪ Materiál: 100% polypropylen
Parametry
| Barva | Šedá |
|---|---|
| Výška vlasu | Shaggy (vysoký vlas; mäkký) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Bez vzoru |
| Kolekce | Twilight |
| Tvar | Kruh |
| Rozměr | 120x120 cm |
| šířka | 120 cm |
| délka | 120 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Kruhové a oválné koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Kruhové a oválné koberce |
| Barva: Šedá | Šedá — Kruhové a oválné koberce |
| délka: 120 cm | 120 cm — Kruhové a oválné koberce |
| Kolekce: Twilight | Twilight — Kruhové a oválné koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Kruhové a oválné koberce |
| Rozměr: 120x120 cm | 120x120 cm — Kruhové a oválné koberce |
| šířka: 120 cm | 120 cm — Kruhové a oválné koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Kruhové a oválné koberce |
| Tvar: Kruh | Kruh — Kruhové a oválné koberce |
| Umístění: Obývací pokoj,Ložnice | Obývací pokoj,Ložnice — Kruhové a oválné koberce |
| Výška vlasu: Shaggy (vysoký vlas; mäkký) | Shaggy (vysoký vlas; mäkký) — Kruhové a oválné koberce |
| Vzor: Bez vzoru | Bez vzoru — Kruhové a oválné koberce |