Koberec ROYAL ADR ovál vzor 521 bordo
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 302 Kč
Hrubý koberec ROYAL s moderním designem na doplnění každého bytového interiéru. Hýčkejte své chodidla a dopřejte jim příjemný došlap. ▪ výška vlasu:. Cca 15 mm ▪ Celková hmotnost:. Cca 2,65 kg/m2 ▪... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 302 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Hrubý koberec ROYAL s moderním designem na doplnění každého bytového interiéru. Hýčkejte své chodidla a dopřejte jim příjemný došlap.
▪ výška vlasu:. Cca 15 mm
▪ Celková hmotnost:. Cca 2,65 kg/m2
▪ materiál 100% polypropylen
Parametry
| Barva | Béžová,Krémová,Červená |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Ložnice,Obývací pokoj |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Orientální vzory |
| Kolekce | Royal |
| Tvar | Ovál |
| Rozměr | 100x180 cm |
| šířka | 100 cm |
| délka | 180 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Kruhové a oválné koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Kruhové a oválné koberce |
| Barva: Béžová,Krémová,Červená | Béžová,Krémová,Červená — Kruhové a oválné koberce |
| délka: 180 cm | 180 cm — Kruhové a oválné koberce |
| Kolekce: Royal | Royal — Kruhové a oválné koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Kruhové a oválné koberce |
| Rozměr: 100x180 cm | 100x180 cm — Kruhové a oválné koberce |
| šířka: 100 cm | 100 cm — Kruhové a oválné koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Kruhové a oválné koberce |
| Tvar: Ovál | Ovál — Kruhové a oválné koberce |
| Umístění: Kuchyně,Ložnice,Obývací pokoj | Kuchyně,Ložnice,Obývací pokoj — Kruhové a oválné koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Kruhové a oválné koberce |
| Vzor: Orientální vzory | Orientální vzory — Kruhové a oválné koberce |