Koberec Weltom Weliro Město modrý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 475 Kč
Kolekce barevných koberců do dětského pokoje WELIRO - jejich nízký, polypropylenový vlas díky tepelné úpravě připomíná vlnu, ale nezachytává prach a je jemnější na dotek. Zrnitou, perleťovou... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 475 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Kolekce barevných koberců do dětského pokoje WELIRO - jejich nízký, polypropylenový vlas díky tepelné úpravě připomíná vlnu, ale nezachytává prach a je jemnější na dotek. Zrnitou, perleťovou strukturu zpestřuje efekt melanže, tedy jemné pronikání vícebarevných nití. Můžete si vybrat z četných potisků – od města viděného z ptačí perspektivy, přes louku a sportovní hřiště až po mořské hlubiny. Každé dítě si najde něco pro sebe.
▪ Celková výška: 12 mm
▪ Výška vlasu: 9 mm
▪ Celková hmotnost: Cca 2,07 kg/m2
▪ Materiál: 100% polypropylen
Parametry
| Barva | Zelená,Modrá,Vícebarevná |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Dětský pokoj |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Dětský vzor |
| Kolekce | Weliro |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 100x160 cm |
| šířka | 100 cm |
| délka | 160 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Dětské koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Dětské koberce |
| Barva: Zelená,Modrá,Vícebarevná | Zelená,Modrá,Vícebarevná — Dětské koberce |
| délka: 160 cm | 160 cm — Dětské koberce |
| Kolekce: Weliro | Weliro — Dětské koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Dětské koberce |
| Rozměr: 100x160 cm | 100x160 cm — Dětské koberce |
| šířka: 100 cm | 100 cm — Dětské koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Dětské koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Dětské koberce |
| Umístění: Dětský pokoj | Dětský pokoj — Dětské koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Dětské koberce |
| Vzor: Dětský vzor | Dětský vzor — Dětské koberce |