Metrážový koberec Olympic 2815 rozměr š.400 x d.240 cm PB
Výrobce: Timzo
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 3 290 Kč
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| KoberceKK.cz Nejlevnější | Skladem | 3 290 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Parametry
| Zátěžová třída | 22 - domácnost, střední zátěž |
|---|---|
| Barva | Hnědá |
| Využití | Obývací pokoj |
| Typ koberce | Smyčkový |
| Výška vlasu | 6 mm |
| Celková váha | 2 100 g/m2 |
| Podklad | Filc |
| Celková výška | 10 mm |
| Materiál | Polypropylen |
| Rozměr | 400x240 cm |
| Šířka | 400 cm |
| Délka | 240 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Výprodej |
|---|---|
| Výrobce: Timzo | Timzo — Výprodej |
| Barva: Hnědá | Hnědá — Výprodej |
| Celková váha: 2 100 g/m2 | 2 100 g/m2 — Výprodej |
| Celková výška: 10 mm | 10 mm — Výprodej |
| Délka: 240 cm | 240 cm — Výprodej |
| Materiál: Polypropylen | Polypropylen — Výprodej |
| Podklad: Filc | Filc — Výprodej |
| Rozměr: 400x240 cm | 400x240 cm — Výprodej |
| Šířka: 400 cm | 400 cm — Výprodej |
| Typ koberce: Smyčkový | Smyčkový — Výprodej |
| Výška vlasu: 6 mm | 6 mm — Výprodej |
| Využití: Obývací pokoj | Obývací pokoj — Výprodej |
| Zátěžová třída: 22 - domácnost, střední zátěž | 22 - domácnost, střední zátěž — Výprodej |