Plyšový koberec SHOCK terra
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 919 Kč
Nabízíme Vám speciální kolekci koberců vyrobených z měkkého plyše. Tyto koberce jsou tvořeny z milionu tenkých vláken, jsou nadýchané a velmi příjemné na dotek. Zapomeňte na těžké koberce a nudné... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 919 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Nabízíme Vám speciální kolekci koberců vyrobených z měkkého plyše. Tyto koberce jsou tvořeny z milionu tenkých vláken, jsou nadýchané a velmi příjemné na dotek. Zapomeňte na těžké koberce a nudné barvy, tyto koberce jsou lehké a rozzáří každou místnost. Trendy moderní barvy a design se dokonale hodí do elegantního, ale i moderního stylového interiéru a také do dětských pokojů. Spodní část koberce je protiskluzová, takže se vám nestane že uklouznete spolu s kobercem. Koberec se velmi snadno udržuje, lze jej vysávat nebo prát v pračce na 30°C. ▪ Výška vlasu: 3,5 mm
▪ Materiál: 100% polyester
Parametry
| Barva | Hnědá,Cihlová |
|---|---|
| Výška vlasu | Shaggy (vysoký vlas; mäkký) |
| Materiál | polyester |
| Umístění | Obývací pokoj,Ložnice,Dětský pokoj,Kuchyně |
| Speciální vlastnosti | Pratelný,Vhodný pro podlahové topení,Protiskluzový |
| Vzor | Bez vzoru |
| Kolekce | SHOCK |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 160x230 cm |
| šířka | 160 cm |
| délka | 230 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Plyšové koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Plyšové koberce |
| Barva: Hnědá,Cihlová | Hnědá,Cihlová — Plyšové koberce |
| délka: 230 cm | 230 cm — Plyšové koberce |
| Kolekce: SHOCK | SHOCK — Plyšové koberce |
| Materiál: polyester | polyester — Plyšové koberce |
| Rozměr: 160x230 cm | 160x230 cm — Plyšové koberce |
| šířka: 160 cm | 160 cm — Plyšové koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Plyšové koberce |
| Výška vlasu: Shaggy (vysoký vlas; mäkký) | Shaggy (vysoký vlas; mäkký) — Plyšové koberce |
| Vzor: Bez vzoru | Bez vzoru — Plyšové koberce |