PVC HQR Gerflor rozměr š.400 x d.210 cm - Diamond Cream 1994 SVAT
Výrobce: Gerflor
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 3 590 Kč
PVC HQR nabízí příjemný dekor podlahy z dřevěných prken, které dodávají tak podlaze svěží moderní vzhled. Jedná se o dekor, který se snadno kombinuje se světlým i tmavým nábytkem a je tak oblíbenou... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| KoberceKK.cz Nejlevnější | Skladem | 3 590 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
PVC HQR nabízí příjemný dekor podlahy z dřevěných prken, které dodávají tak podlaze svěží moderní vzhled. Jedná se o dekor, který se snadno kombinuje se světlým i tmavým nábytkem a je tak oblíbenou volbou pro řadu zákazníků. PVC je navíc ošetřeno speciální antibakteriální složkou Sanosol, která zabraňuje šíření plísní nebo bakterií a činí tak váš domov zdravotně bezpečnější. PVC HQR nabízí příjemný dekor podlahy z dřevěných prken, které dodávají tak podlaze svěží moderní vzhled. Jedná se o dekor, který se snadno kombinuje se světlým i tmavým nábytkem a je tak oblíbenou volbou pro řadu zákazníků. PVC je navíc ošetřeno speciální antibakteriální složkou Sanosol, která zabraňuje šíření plísní nebo bakterií a činí tak váš domov zdravotně bezpečnější.
Parametry
| Dekor | Dlažba |
|---|---|
| Textilní podložka | Ano |
| Nášlapná vrstva | 0,50 |
| Celková tloušťka | 3,00 |
| Protiskluznost | Ano (R10) |
| Podlahové topení | Ano |
| Rozměr | 400x210 cm |
| Šířka | 400 cm |
| Délka | 210 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Zbytkové PVC |
|---|---|
| Výrobce: Gerflor | Gerflor — Zbytkové PVC |
| Dekor: Dlažba | Dlažba — Zbytkové PVC |
| Délka: 210 cm | 210 cm — Zbytkové PVC |
| Podlahové topení: Ano | Ano — Zbytkové PVC |
| Protiskluznost: Ano (R10) | Ano (R10) — Zbytkové PVC |
| Rozměr: 400x210 cm | 400x210 cm — Zbytkové PVC |
| Šířka: 400 cm | 400 cm — Zbytkové PVC |
| Textilní podložka: Ano | Ano — Zbytkové PVC |