PVC Texline Gerflor rozměr š.200 x d.210 cm - Hudson Blond 1887 MB
Výrobce: Gerflor
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 490 Kč
PVC Texline v dekoru dřeva vhodné do všech interiérů, včetně těch s podlahovým vytápěním. Vysoká tloušťka 2,9 mm a nášlapná vrstva 0,35 mm činí z tohoto PVC velmi odolnou a kvalitní podlahovou... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| KoberceKK.cz Nejlevnější | Skladem | 1 490 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
PVC Texline v dekoru dřeva vhodné do všech interiérů, včetně těch s podlahovým vytápěním. Vysoká tloušťka 2,9 mm a nášlapná vrstva 0,35 mm činí z tohoto PVC velmi odolnou a kvalitní podlahovou krytinu. PVC je navíc doplněno o spodní vrstvu tvořenou samovyrovnávací textilní podložkou, která dokáže zacelit i drobné nerovnosti. Vyznačuje se také výbornými izolačními vlastnostmi, a to jak z pohledu hluku, tak udržováním tepla.
Parametry
| Zátěžová třída | 23 - domácnost, vysoká zátěž |
|---|---|
| Typ produktu | PVC |
| Podlahové topení | Ano |
| Země původu | Francie |
| Výrobce | Gerflor |
| Dekor | Dřevo |
| Celková tloušťka | 2,90 |
| Nášlapná vrstva | 0,35 |
| Textilní podložka | Ano |
| Útlum hluku | 16 dB |
| Protiskluznost | Ano (R10) |
| Třída hořlavosti | Cfl-s1 (EN 13501-1) |
| Rozměr | 200x210 cm |
| Šířka | 200 cm |
| Délka | 210 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Zbytkové PVC |
|---|---|
| Výrobce: Gerflor | Gerflor — Zbytkové PVC |
| Dekor: Dřevo | Dřevo — Zbytkové PVC |
| Délka: 210 cm | 210 cm — Zbytkové PVC |
| Podlahové topení: Ano | Ano — Zbytkové PVC |
| Protiskluznost: Ano (R10) | Ano (R10) — Zbytkové PVC |
| Rozměr: 200x210 cm | 200x210 cm — Zbytkové PVC |
| Šířka: 200 cm | 200 cm — Zbytkové PVC |
| Textilní podložka: Ano | Ano — Zbytkové PVC |
| Třída hořlavosti: Cfl-s1 (EN 13501-1) | Cfl-s1 (EN 13501-1) — Zbytkové PVC |
| Typ produktu: PVC | PVC — Zbytkové PVC |
| Útlum hluku: 16 dB | 16 dB — Zbytkové PVC |
| Výrobce: Gerflor | Gerflor — Zbytkové PVC |
| Zátěžová třída: 23 - domácnost, vysoká zátěž | 23 - domácnost, vysoká zátěž — Zbytkové PVC |
| Země původu: Francie | Francie — Zbytkové PVC |