PVC Texline Gerflor rozměr š.100 x d.410 cm - Shade Light Grey 2151 SVAT
Výrobce: Gerflor
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 390 Kč
Dekor betonové podlahy je v dnešní době mezi zákazníky velice oblíbený. Je moderní, elegantní a zkrátka trendy. PVC Texline Shade Light Grey 2151 se nabízí ve středním odstínu šedi, která perfektně... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| KoberceKK.cz Nejlevnější | Skladem | 1 390 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Dekor betonové podlahy je v dnešní době mezi zákazníky velice oblíbený. Je moderní, elegantní a zkrátka trendy. PVC Texline Shade Light Grey 2151 se nabízí ve středním odstínu šedi, která perfektně ladí s jakýmikoli výraznějšími doplňky. Unikátní textilní podložka zajistí pohodlný došlap a příjemný tepelný komfort, který ocení nejen děti. Povrch PVC je ošetřen úpravou PureClean, díky níž nebyla údržba nikdy tak snadná.Více o produktové řadě Texline se dozvíte v následujících videích: V dalším videu vám ukážeme, jak funguje vyrovnání podkladu, zvýšenou tichost i odolnost produktové řady Texline:
Parametry
| Zátěžová třída | 23 - domácnost, vysoká zátěž |
|---|---|
| Typ produktu | PVC |
| Barva | Šedá |
| Podlahové topení | Ano |
| Země původu | Francie |
| Výrobce | Gerflor |
| Dekor | Beton |
| Celková tloušťka | 2,90 |
| Nášlapná vrstva | 0,35 |
| Textilní podložka | Ano |
| Útlum hluku | 16 dB |
| Protiskluznost | Ano (R10) |
| Třída hořlavosti | Cfl-s1 (EN 13501-1) |
| Rozměr | 100x410 cm |
| Šířka | 100 cm |
| Délka | 410 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Zbytkové PVC |
|---|---|
| Výrobce: Gerflor | Gerflor — Zbytkové PVC |
| Barva: Šedá | Šedá — Zbytkové PVC |
| Dekor: Beton | Beton — Zbytkové PVC |
| Délka: 410 cm | 410 cm — Zbytkové PVC |
| Podlahové topení: Ano | Ano — Zbytkové PVC |
| Protiskluznost: Ano (R10) | Ano (R10) — Zbytkové PVC |
| Rozměr: 100x410 cm | 100x410 cm — Zbytkové PVC |
| Šířka: 100 cm | 100 cm — Zbytkové PVC |
| Textilní podložka: Ano | Ano — Zbytkové PVC |
| Třída hořlavosti: Cfl-s1 (EN 13501-1) | Cfl-s1 (EN 13501-1) — Zbytkové PVC |
| Typ produktu: PVC | PVC — Zbytkové PVC |
| Útlum hluku: 16 dB | 16 dB — Zbytkové PVC |
| Výrobce: Gerflor | Gerflor — Zbytkové PVC |
| Zátěžová třída: 23 - domácnost, vysoká zátěž | 23 - domácnost, vysoká zátěž — Zbytkové PVC |
| Země původu: Francie | Francie — Zbytkové PVC |