PVC HQR rozměr š.400 x d.244 cm - Timber Clear 0720 TU
Výrobce: Gerflor
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 4 800 Kč
HQR Timber Clear je PVC ve vysoké kvalitě provedení s dekorem dřevěných prken a jemnou strukturou. Se speciální povrchovou úpravou PUR vyhoví tato podlahová krytina nárokům každé domácnosti, ať již... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| KoberceKK.cz Nejlevnější | Skladem | 4 800 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
HQR Timber Clear je PVC ve vysoké kvalitě provedení s dekorem dřevěných prken a jemnou strukturou. Se speciální povrchovou úpravou PUR vyhoví tato podlahová krytina nárokům každé domácnosti, ať již jde o byt, dům nebo chalupu. Je vhodná i do místností s podlahovým vytápěním. Speciální spodní vrstva ve formě textilní podložky navíc dokáže skvěle kumulovat teplo a zajistit příjemný pocit při bosé chůzi po podlaze.
Parametry
| Dekor | Dřevo |
|---|---|
| Nášlapná vrstva | 0,50 |
| Celková tloušťka | 3,00 |
| Protiskluznost | Ano (R10) |
| Podlahové topení | Ano |
| Rozměr | 400x244 cm |
| Šířka | 400 cm |
| Délka | 244 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Zbytkové PVC |
|---|---|
| Výrobce: Gerflor | Gerflor — Zbytkové PVC |
| Dekor: Dřevo | Dřevo — Zbytkové PVC |
| Délka: 244 cm | 244 cm — Zbytkové PVC |
| Podlahové topení: Ano | Ano — Zbytkové PVC |
| Protiskluznost: Ano (R10) | Ano (R10) — Zbytkové PVC |
| Rozměr: 400x244 cm | 400x244 cm — Zbytkové PVC |
| Šířka: 400 cm | 400 cm — Zbytkové PVC |