Koberec BUNNY antracyt
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 3 869 Kč
Koberec BUNNY je mimořádně měkký a příjemný koberec na dotek, který dokonale napodobuje skutečnou králičí kožešinu. Je přirozeně teplý a útulný a vděčí své lehkosti polyesterovým vláknům. Koberec... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 3 869 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberec BUNNY je mimořádně měkký a příjemný koberec na dotek, který dokonale napodobuje skutečnou králičí kožešinu. Je přirozeně teplý a útulný a vděčí své lehkosti polyesterovým vláknům. Koberec bude vypadat skvěle v obývacím pokoji u krbu, křesle nebo pohovce, jakož i v dětském pokoji, kde jeho měkká struktura zaručuje nejvyšší pohodlí při používání.
▪ Celková výška: cca 30 mm
▪ Celková hmotnost:. Cca 1,80 kg/m2
▪ Materiál 100% Polyester
Parametry
| Barva | Šedá,Černá |
|---|---|
| Výška vlasu | Shaggy (vysoký vlas; mäkký) |
| Materiál | polyester |
| Umístění | Ložnice,Dětský pokoj,Obývací pokoj,Kuchyně |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Bez vzoru |
| Kolekce | Bunny |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 160x220 cm |
| šířka | 160 cm |
| délka | 220 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Plyšové koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Plyšové koberce |
| Barva: Šedá,Černá | Šedá,Černá — Plyšové koberce |
| délka: 220 cm | 220 cm — Plyšové koberce |
| Kolekce: Bunny | Bunny — Plyšové koberce |
| Materiál: polyester | polyester — Plyšové koberce |
| Rozměr: 160x220 cm | 160x220 cm — Plyšové koberce |
| šířka: 160 cm | 160 cm — Plyšové koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Plyšové koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Plyšové koberce |
| Výška vlasu: Shaggy (vysoký vlas; mäkký) | Shaggy (vysoký vlas; mäkký) — Plyšové koberce |
| Vzor: Bez vzoru | Bez vzoru — Plyšové koberce |