Koberec Oslo karamelový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 3 858 Kč
Máte rádi plyšové velmi měkké koberce? Máme pro vás ideální řešení z kolekce RABBIT. Zapomeňte na těžký koberec, tento koberec je lehký a příjemný na dotek. Koberec oživí každou místnost a jemná... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 3 858 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Máte rádi plyšové velmi měkké koberce? Máme pro vás ideální řešení z kolekce RABBIT. Zapomeňte na těžký koberec, tento koberec je lehký a příjemný na dotek. Koberec oživí každou místnost a jemná vlákna budou úlevou pro Vaše unavené nohy. Vlas tohoto koberce imituje králičí srst. Zakoupení tohoto koberce nebudete litovat. Vřele doporučujeme!
▪ Výška vlasu: 22 mm
▪ Celková hmotnost: Cca 0,99 kg/m2
▪ Materiál: 100% polyester
Parametry
| Barva | Hnědá |
|---|---|
| Výška vlasu | Shaggy (vysoký vlas; mäkký) |
| Materiál | polyester |
| Umístění | Ložnice,Obývací pokoj |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Bez vzoru |
| Kolekce | Oslo |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 160x230 cm |
| šířka | 160 cm |
| délka | 230 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Plyšové koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Plyšové koberce |
| Barva: Hnědá | Hnědá — Plyšové koberce |
| délka: 230 cm | 230 cm — Plyšové koberce |
| Kolekce: Oslo | Oslo — Plyšové koberce |
| Materiál: polyester | polyester — Plyšové koberce |
| Rozměr: 160x230 cm | 160x230 cm — Plyšové koberce |
| šířka: 160 cm | 160 cm — Plyšové koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Plyšové koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Plyšové koberce |
| Umístění: Ložnice,Obývací pokoj | Ložnice,Obývací pokoj — Plyšové koberce |
| Výška vlasu: Shaggy (vysoký vlas; mäkký) | Shaggy (vysoký vlas; mäkký) — Plyšové koberce |
| Vzor: Bez vzoru | Bez vzoru — Plyšové koberce |