Koberec protiskluzový SHAPE 3106 Kvítek Shaggy - špinavě růžový plyš
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 740 Kč
Jednoduchý, ale kvalitní koberec v příjemných barvách, který se bude hodit do různých stylů interiéru. Koberec lze prát v pračce. ▪ výška vlasu:. Cca 15 mm ▪ Celková hmotnost:. Cca 1,25 kg/m2 ▪... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 740 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Jednoduchý, ale kvalitní koberec v příjemných barvách, který se bude hodit do různých stylů interiéru.
Koberec lze prát v pračce.
▪ výška vlasu:. Cca 15 mm
▪ Celková hmotnost:. Cca 1,25 kg/m2
▪ materiál: 100% polyester
Parametry
| Barva | Růžová |
|---|---|
| Výška vlasu | Shaggy (vysoký vlas; mäkký) |
| Materiál | polyester |
| Umístění | Dětský pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Pratelný,Protiskluzový,Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Bez vzoru |
| Kolekce | Shape |
| Tvar | Atyp |
| Rozměr | 80x80 cm |
| šířka | 80 cm |
| délka | 80 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Plyšové koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Plyšové koberce |
| Barva: Růžová | Růžová — Plyšové koberce |
| délka: 80 cm | 80 cm — Plyšové koberce |
| Kolekce: Shape | Shape — Plyšové koberce |
| Materiál: polyester | polyester — Plyšové koberce |
| Rozměr: 80x80 cm | 80x80 cm — Plyšové koberce |
| šířka: 80 cm | 80 cm — Plyšové koberce |
| Tvar: Atyp | Atyp — Plyšové koberce |
| Umístění: Dětský pokoj,Ložnice | Dětský pokoj,Ložnice — Plyšové koberce |
| Výška vlasu: Shaggy (vysoký vlas; mäkký) | Shaggy (vysoký vlas; mäkký) — Plyšové koberce |
| Vzor: Bez vzoru | Bez vzoru — Plyšové koberce |