Plyšový koberec Shock Living Coral
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 2 333 Kč
Nabízíme Vám speciální kolekci koberců vyrobených z měkkého plyše. Tyto koberce jsou tvořeny z milionu tenkých vláken, jsou nadýchané a velmi příjemné na dotek. Výška vlasu koberce je cca 3,5 cm.... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 2 333 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Nabízíme Vám speciální kolekci koberců vyrobených z měkkého plyše. Tyto koberce jsou tvořeny z milionu tenkých vláken, jsou nadýchané a velmi příjemné na dotek. Výška vlasu koberce je cca 3,5 cm. Zapomeňte na těžké koberce a nudné barvy, tyto koberce jsou lehké a rozzáří každou místnost. Trendy moderní barvy a design se dokonale hodí do elegantního ale i moderního stylového interiéru a také do dětských pokojů. Spodní část koberce je protiskluzová, takže se vám nestane že se smyku spolu s kobercem.
Koberec se velmi jednoduše udržuje, je možné ho vysávat nebo prát v pračce na 30 ° C.
Parametry
| Barva | Oranžová |
|---|---|
| Výška vlasu | Shaggy (vysoký vlas; mäkký) |
| Materiál | polyester |
| Umístění | Kuchyně,Dětský pokoj,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Pratelný,Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Bez vzoru |
| Kolekce | Excluziv |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 160x230 cm |
| šířka | 160 cm |
| délka | 230 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Plyšové koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Plyšové koberce |
| Barva: Oranžová | Oranžová — Plyšové koberce |
| délka: 230 cm | 230 cm — Plyšové koberce |
| Kolekce: Excluziv | Excluziv — Plyšové koberce |
| Materiál: polyester | polyester — Plyšové koberce |
| Rozměr: 160x230 cm | 160x230 cm — Plyšové koberce |
| šířka: 160 cm | 160 cm — Plyšové koberce |
| Speciální vlastnosti: Pratelný,Vhodný pro podlahové topení | Pratelný,Vhodný pro podlahové topení — Plyšové koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Plyšové koberce |
| Výška vlasu: Shaggy (vysoký vlas; mäkký) | Shaggy (vysoký vlas; mäkký) — Plyšové koberce |
| Vzor: Bez vzoru | Bez vzoru — Plyšové koberce |