Koberec Palm 3471 antracitový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 401 Kč
Kolekce Palm nabízí koberce s moderním designem ve stylových barvách. Díky syntetickým vláknům ze 100% polypropylenu/BCF jsou nenáročné na údržbu a odolné vůči vlhkosti a nejrůznějším povětrnostním... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 401 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Kolekce Palm nabízí koberce s moderním designem ve stylových barvách. Díky syntetickým vláknům ze 100% polypropylenu/BCF jsou nenáročné na údržbu a odolné vůči vlhkosti a nejrůznějším povětrnostním vlivům. Koberce z kolekce Palm jsou skutečně všestranné a stejně působivé jsou iv interiéru, především v často využívaných místnostech – v předsíni, kuchyni, nebo v obýváku.
▪ Výška vlasu: 5 mm
▪ Celková hmotnost: 1000 g/m2
▪ Materiál: 100% Polypropylen
Parametry
| Barva | Šedá,Antracitová |
|---|---|
| Výška vlasu | Smyčkový (velmi nízký; odolný) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Obývací pokoj,Vnější,Chodba,Kuchyně,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Pruhované vzory |
| Kolekce | Palm |
| Tvar | Kruh |
| Rozměr | 160 cm kruh |
| šířka | 1 cm |
| délka | 150 cm |