Adventní svícen výška 32 cm Star Trading Vind - černý
Výrobce: STAR TRADING
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 944 Kč
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| homein.cz Nejlevnější | Skladem | 944 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Parametry
| Barva | černá |
|---|---|
| Rozměr | 40x10xV.32 cm |
| Použití | pro vnitřní |
| Barva světla | teplé bílé světlo |
| Typ žárovky | 5xE10 součástí |
| Napájení | 230V AC |
| Kabel | bílý kabel 180 cm s vypínačem |
| Kategorie* | Doplňky do domácnosti |
Doplňkové informace
| Kategorie | Dekorativní osvětlení |
|---|---|
| Výrobce: STAR TRADING | STAR TRADING — Dekorativní osvětlení |
| Barva: černá | černá — Dekorativní osvětlení |
| Barva světla: teplé bílé světlo | teplé bílé světlo — Dekorativní osvětlení |
| Kabel: bílý kabel 180 cm s vypínačem | bílý kabel 180 cm s vypínačem — Dekorativní osvětlení |
| Kategorie*: Doplňky do domácnosti | Doplňky do domácnosti — Dekorativní osvětlení |
| Napájení: 230V AC | 230V AC — Dekorativní osvětlení |
| Použití: pro vnitřní | pro vnitřní — Dekorativní osvětlení |
| Rozměr: 40x10xV.32 cm | 40x10xV.32 cm — Dekorativní osvětlení |
| Typ žárovky: 5xE10 součástí | 5xE10 součástí — Dekorativní osvětlení |