LED svíčka 2 ks výška 28,5 cm Star Trading Flamme Slim - bílá
Výrobce: STAR TRADING
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 300 Kč
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| homein.cz Nejlevnější | Skladem | 300 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Parametry
| Barva | bílá |
|---|---|
| Rozměr | 2,1x2,1xV.28,5 cm |
| Použití | pro vnitřní použití |
| Barva světla | teplá bílá |
| Napájení | 3V DC |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Kabel | integrovaný vypínač |
| Typ žárovky | 2x LED nelze vyměnit, 0.02W |
| Časovač | 6h zapnuto, 18h vypnuto, opakování |
| Baterie | 5 baterie AAA-CR2032 (1x součástí), 100h |
| Barva* | bílá |
| Kategorie* | Doplňky do domácnosti |
Doplňkové informace
| Kategorie | Dekorativní osvětlení |
|---|---|
| Výrobce: STAR TRADING | STAR TRADING — Dekorativní osvětlení |
| Barva: bílá | bílá — Dekorativní osvětlení |
| Barva světla: teplá bílá | teplá bílá — Dekorativní osvětlení |
| Baterie: 5 baterie AAA-CR2032 (1x součástí), 100h | 5 baterie AAA-CR2032 (1x součástí), 100h — Dekorativní osvětlení |
| Časovač: 6h zapnuto, 18h vypnuto, opakování | 6h zapnuto, 18h vypnuto, opakování — Dekorativní osvětlení |
| Kabel: integrovaný vypínač | integrovaný vypínač — Dekorativní osvětlení |
| Kategorie*: Doplňky do domácnosti | Doplňky do domácnosti — Dekorativní osvětlení |
| Napájení: 3V DC | 3V DC — Dekorativní osvětlení |
| Použití: pro vnitřní použití | pro vnitřní použití — Dekorativní osvětlení |
| Rozměr: 2,1x2,1xV.28,5 cm | 2,1x2,1xV.28,5 cm — Dekorativní osvětlení |
| Stupeň krytí: IP20 | IP20 — Dekorativní osvětlení |
| Typ žárovky: 2x LED nelze vyměnit, 0.02W | 2x LED nelze vyměnit, 0.02W — Dekorativní osvětlení |