Vosková LED svíčka s časovačem výška 12,5 cm Star Trading Flamme Flow - béžová
Výrobce: STAR TRADING
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 143 Kč
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| homein.cz Nejlevnější | Skladem | 143 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Parametry
| Barva | béžová |
|---|---|
| Materiál | imitace parafínu |
| Rozměr | 7,5x7,5xV.12,5 cm |
| Použití | pro vnitřní použití, nevystavujte slunečnímu záření! |
| Barva světla | teplá bílá |
| Napájení | 3V DC |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Kabel | integrovaný vypínač |
| Typ žárovky | 1x LED nelze vyměnit, 0.01W |
| Časovač | 6h zapnuto, 18h vypnuto, opakování |
| Baterie | 2x baterie AA nejsou součástí, 1500h |
| Materiál* | plast |
| Barva* | béžová |
| Kategorie* | Doplňky do domácnosti |
Doplňkové informace
| Kategorie | Dekorativní osvětlení |
|---|---|
| Výrobce: STAR TRADING | STAR TRADING — Dekorativní osvětlení |
| Barva: béžová | béžová — Dekorativní osvětlení |
| Barva světla: teplá bílá | teplá bílá — Dekorativní osvětlení |
| Baterie: 2x baterie AA nejsou součástí, 1500h | 2x baterie AA nejsou součástí, 1500h — Dekorativní osvětlení |
| Časovač: 6h zapnuto, 18h vypnuto, opakování | 6h zapnuto, 18h vypnuto, opakování — Dekorativní osvětlení |
| Kabel: integrovaný vypínač | integrovaný vypínač — Dekorativní osvětlení |
| Kategorie*: Doplňky do domácnosti | Doplňky do domácnosti — Dekorativní osvětlení |
| Materiál: imitace parafínu | imitace parafínu — Dekorativní osvětlení |
| Napájení: 3V DC | 3V DC — Dekorativní osvětlení |
| Rozměr: 7,5x7,5xV.12,5 cm | 7,5x7,5xV.12,5 cm — Dekorativní osvětlení |
| Stupeň krytí: IP20 | IP20 — Dekorativní osvětlení |
| Typ žárovky: 1x LED nelze vyměnit, 0.01W | 1x LED nelze vyměnit, 0.01W — Dekorativní osvětlení |