Venkovní svítící LED hvězda průměr 30 cm Star Trading Vicke Star - hnědá
Výrobce: STAR TRADING
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 380 Kč
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| homein.cz Nejlevnější | Skladem | 380 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Parametry
| Barva | hnědá |
|---|---|
| Rozměr | 30x5xV.30 cm |
| Použití | pro vnitřní i venkovní použití |
| Barva světla | teplá bílá |
| Napájení | 4,5V DC |
| Kabel | kabel 30 cm s vypínačem |
| Typ žárovky | 50x LED nelze vyměnit, 0.45W |
| Časovač | 6h zapnuto, 18h vypnuto, opakování |
| Baterie | 3x baterie AA nejsou součástí, výdrž 80h |
| Barva* | hnědá |
| Kategorie* | Doplňky do domácnosti |
Doplňkové informace
| Kategorie | Dekorativní osvětlení |
|---|---|
| Výrobce: STAR TRADING | STAR TRADING — Dekorativní osvětlení |
| Barva: hnědá | hnědá — Dekorativní osvětlení |
| Barva světla: teplá bílá | teplá bílá — Dekorativní osvětlení |
| Baterie: 3x baterie AA nejsou součástí, výdrž 80h | 3x baterie AA nejsou součástí, výdrž 80h — Dekorativní osvětlení |
| Časovač: 6h zapnuto, 18h vypnuto, opakování | 6h zapnuto, 18h vypnuto, opakování — Dekorativní osvětlení |
| Kabel: kabel 30 cm s vypínačem | kabel 30 cm s vypínačem — Dekorativní osvětlení |
| Kategorie*: Doplňky do domácnosti | Doplňky do domácnosti — Dekorativní osvětlení |
| Napájení: 4,5V DC | 4,5V DC — Dekorativní osvětlení |
| Použití: pro vnitřní i venkovní použití | pro vnitřní i venkovní použití — Dekorativní osvětlení |
| Rozměr: 30x5xV.30 cm | 30x5xV.30 cm — Dekorativní osvětlení |
| Typ žárovky: 50x LED nelze vyměnit, 0.45W | 50x LED nelze vyměnit, 0.45W — Dekorativní osvětlení |