Světelný LED řetěz 180 světýlek délka 3,6 m Star Trading Crispy - černý
Výrobce: STAR TRADING
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 191 Kč
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| homein.cz Nejlevnější | Skladem | 191 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Parametry
| Barva | černá |
|---|---|
| Materiál | plast |
| Rozměr | 360 cm |
| Použití | pro vnitřní i venkovní použití |
| Barva světla | bílá 3000K |
| Napájení | trafo 31V DC 6W |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Kabel | kabel 500 cm |
| Typ žárovky | 180x LED nelze vyměnit, 2 cm od sebe, 3.1W |
| Materiál* | plast |
| Barva* | černá |
| Kategorie* | Doplňky do domácnosti |
Doplňkové informace
| Kategorie | Dekorativní osvětlení |
|---|---|
| Výrobce: STAR TRADING | STAR TRADING — Dekorativní osvětlení |
| Barva: černá | černá — Dekorativní osvětlení |
| Barva světla: bílá 3000K | bílá 3000K — Dekorativní osvětlení |
| Kabel: kabel 500 cm | kabel 500 cm — Dekorativní osvětlení |
| Kategorie*: Doplňky do domácnosti | Doplňky do domácnosti — Dekorativní osvětlení |
| Materiál: plast | plast — Dekorativní osvětlení |
| Napájení: trafo 31V DC 6W | trafo 31V DC 6W — Dekorativní osvětlení |
| Použití: pro vnitřní i venkovní použití | pro vnitřní i venkovní použití — Dekorativní osvětlení |
| Rozměr: 360 cm | 360 cm — Dekorativní osvětlení |
| Stupeň krytí: IP44 | IP44 — Dekorativní osvětlení |