Venkovní světelný LED řetěz 12 světýlek délka 4,95 cm Star Trading Circus Shade - šedý
Výrobce: STAR TRADING
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 739 Kč
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| homein.cz Nejlevnější | Skladem | 739 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Parametry
| Barva | šedá |
|---|---|
| Rozměr | V.10,5x495x9 cm |
| Materiál | plast |
| Napájení | trafo 3V 2.1W |
| Použití | pro vnitřní i venkovní použití |
| Barva světla | teplé bílé světlo |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Typ žárovky | 12xLED žárovka, nelze vyměnit, 45 cm od sebe |
| Kabel | 5 m |
| Barva* | šedá |
| Kategorie* | Doplňky do domácnosti |
Doplňkové informace
| Kategorie | Dekorativní osvětlení |
|---|---|
| Výrobce: STAR TRADING | STAR TRADING — Dekorativní osvětlení |
| Barva: šedá | šedá — Dekorativní osvětlení |
| Barva světla: teplé bílé světlo | teplé bílé světlo — Dekorativní osvětlení |
| Kabel: 5 m | 5 m — Dekorativní osvětlení |
| Kategorie*: Doplňky do domácnosti | Doplňky do domácnosti — Dekorativní osvětlení |
| Materiál: plast | plast — Dekorativní osvětlení |
| Napájení: trafo 3V 2.1W | trafo 3V 2.1W — Dekorativní osvětlení |
| Použití: pro vnitřní i venkovní použití | pro vnitřní i venkovní použití — Dekorativní osvětlení |
| Rozměr: V.10,5x495x9 cm | V.10,5x495x9 cm — Dekorativní osvětlení |
| Stupeň krytí: IP44 | IP44 — Dekorativní osvětlení |