Solární světelná dekorace výška 60 cm Star Trading Firework - černá
Výrobce: STAR TRADING
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 455 Kč
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| homein.cz Nejlevnější | Skladem | 455 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Parametry
| Barva | černá |
|---|---|
| Rozměr | 25x25xV.60 cm |
| Použití | pro vnitřní i venkovní |
| Barva světla | teplé bílé světlo |
| Typ žárovky | 2xLED žárovka, nelze vyměnit, 5 cm od sebe |
| Baterie | 2 baterie AAA dobíjecí NiMH součástí, životnost cca 5h. |
| Napájení | 1,2V DC |
| Kategorie* | Doplňky do domácnosti |
Doplňkové informace
| Kategorie | Dekorativní osvětlení |
|---|---|
| Výrobce: STAR TRADING | STAR TRADING — Dekorativní osvětlení |
| Barva: černá | černá — Dekorativní osvětlení |
| Barva světla: teplé bílé světlo | teplé bílé světlo — Dekorativní osvětlení |
| Kategorie*: Doplňky do domácnosti | Doplňky do domácnosti — Dekorativní osvětlení |
| Napájení: 1,2V DC | 1,2V DC — Dekorativní osvětlení |
| Použití: pro vnitřní i venkovní | pro vnitřní i venkovní — Dekorativní osvětlení |
| Rozměr: 25x25xV.60 cm | 25x25xV.60 cm — Dekorativní osvětlení |