Světelný LED řetěz délka 2 m Star Trading Snowstar - čirý
Výrobce: STAR TRADING
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 148 Kč
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| homein.cz Nejlevnější | Skladem | 148 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Parametry
| Barva | čirá |
|---|---|
| Rozměr | 200x1xV.4 cm |
| Použití | pro vnitřní i venkovní |
| Časovač | 6 hod. on / 18 hod. off / opakování |
| Barva světla | teplé bílé světlo |
| Typ žárovky | 20xLED žárovka, nelze vyměnit, 10 cm od sebe |
| Baterie | 2 baterie AA nejsou součástí, životnost cca 80h. |
| Napájení | 3V DC |
| Kabel | kabel 30 cm s vypínačem |
| Kategorie* | Doplňky do domácnosti |
Doplňkové informace
| Kategorie | Dekorativní osvětlení |
|---|---|
| Výrobce: STAR TRADING | STAR TRADING — Dekorativní osvětlení |
| Barva: čirá | čirá — Dekorativní osvětlení |
| Barva světla: teplé bílé světlo | teplé bílé světlo — Dekorativní osvětlení |
| Časovač: 6 hod. on / 18 hod. off / opakování | 6 hod. on / 18 hod. off / opakování — Dekorativní osvětlení |
| Kabel: kabel 30 cm s vypínačem | kabel 30 cm s vypínačem — Dekorativní osvětlení |
| Kategorie*: Doplňky do domácnosti | Doplňky do domácnosti — Dekorativní osvětlení |
| Napájení: 3V DC | 3V DC — Dekorativní osvětlení |
| Použití: pro vnitřní i venkovní | pro vnitřní i venkovní — Dekorativní osvětlení |
| Rozměr: 200x1xV.4 cm | 200x1xV.4 cm — Dekorativní osvětlení |