Sada 2 ks LED svíček výška 7,5 cm Star Trading Flamme Rustic - bílá
Výrobce: STAR TRADING
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 135 Kč
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| homein.cz Nejlevnější | Skladem | 135 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Parametry
| Barva | bílá |
|---|---|
| Rozměr | 5x5xV.7,5 cm |
| Použití | pro vnitřní použití |
| Barva světla | teplá bílá |
| Napájení | 3V DC |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Kabel | integrovaný vypínač |
| Typ žárovky | 2x LED nelze vyměnit, 0.02W |
| Časovač | 6h zapnuto |
| Baterie | 2x baterie CR2032 součástí, výdrž 80h |
| Barva* | bílá |
| Kategorie* | Doplňky do domácnosti |
Doplňkové informace
| Kategorie | Dekorativní osvětlení |
|---|---|
| Výrobce: STAR TRADING | STAR TRADING — Dekorativní osvětlení |
| Barva: bílá | bílá — Dekorativní osvětlení |
| Barva světla: teplá bílá | teplá bílá — Dekorativní osvětlení |
| Baterie: 2x baterie CR2032 součástí, výdrž 80h | 2x baterie CR2032 součástí, výdrž 80h — Dekorativní osvětlení |
| Časovač: 6h zapnuto | 6h zapnuto — Dekorativní osvětlení |
| Kabel: integrovaný vypínač | integrovaný vypínač — Dekorativní osvětlení |
| Kategorie*: Doplňky do domácnosti | Doplňky do domácnosti — Dekorativní osvětlení |
| Napájení: 3V DC | 3V DC — Dekorativní osvětlení |
| Použití: pro vnitřní použití | pro vnitřní použití — Dekorativní osvětlení |
| Rozměr: 5x5xV.7,5 cm | 5x5xV.7,5 cm — Dekorativní osvětlení |
| Stupeň krytí: IP20 | IP20 — Dekorativní osvětlení |
| Typ žárovky: 2x LED nelze vyměnit, 0.02W | 2x LED nelze vyměnit, 0.02W — Dekorativní osvětlení |