Solární světelný řetěz 10 světýlek délka 2,7 m Star Trading Festival - bílý
Výrobce: STAR TRADING
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 339 Kč
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| homein.cz Nejlevnější | Skladem | 339 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Parametry
| Barva | bílá |
|---|---|
| Materiál | plast |
| Rozměr | 270x7xV.7 cm |
| Použití | pro vnitřní i venkovní použití |
| Barva světla | studená bílá |
| Napájení | 1,2V DC |
| Kabel | kabel 200 cm s vypínačem |
| Typ žárovky | 10x LED nelze vyměnit, 30 cm od sebe, 0.65W |
| Časovač | soumrakové čidlo, životnost 50000h |
| Baterie | 1x baterie AA dobíjecí NiMH součástí |
| Materiál* | plast |
| Barva* | bílá |
| Kategorie* | Doplňky do domácnosti |
Doplňkové informace
| Kategorie | Dekorativní osvětlení |
|---|---|
| Výrobce: STAR TRADING | STAR TRADING — Dekorativní osvětlení |
| Barva: bílá | bílá — Dekorativní osvětlení |
| Barva světla: studená bílá | studená bílá — Dekorativní osvětlení |
| Baterie: 1x baterie AA dobíjecí NiMH součástí | 1x baterie AA dobíjecí NiMH součástí — Dekorativní osvětlení |
| Časovač: soumrakové čidlo, životnost 50000h | soumrakové čidlo, životnost 50000h — Dekorativní osvětlení |
| Kabel: kabel 200 cm s vypínačem | kabel 200 cm s vypínačem — Dekorativní osvětlení |
| Kategorie*: Doplňky do domácnosti | Doplňky do domácnosti — Dekorativní osvětlení |
| Materiál: plast | plast — Dekorativní osvětlení |
| Napájení: 1,2V DC | 1,2V DC — Dekorativní osvětlení |
| Použití: pro vnitřní i venkovní použití | pro vnitřní i venkovní použití — Dekorativní osvětlení |
| Rozměr: 270x7xV.7 cm | 270x7xV.7 cm — Dekorativní osvětlení |