Solární světelný řetěz délka 2,1 m Star Trading Globe - černý
Výrobce: STAR TRADING
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 049 Kč
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| homein.cz Nejlevnější | Skladem | 1 049 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Parametry
| Barva | černá |
|---|---|
| Rozměr | 210x10xV.11 cm |
| Použití | pro vnitřní i venkovní |
| Barva světla | teplé bílé světlo, 2700 K |
| Typ žárovky | 8xLED žárovka, nelze vyměnit, 30 cm od sebe |
| Baterie | 1 baterie 18650 Li-ion dobíjecí součástí, životnos cca 6h. |
| Napájení | 1,2V DC |
| Kabel | kabel 170 cm s vypínačem |
| Kategorie* | Doplňky do domácnosti |
Doplňkové informace
| Kategorie | Dekorativní osvětlení |
|---|---|
| Výrobce: STAR TRADING | STAR TRADING — Dekorativní osvětlení |
| Barva: černá | černá — Dekorativní osvětlení |
| Barva světla: teplé bílé světlo, 2700 K | teplé bílé světlo, 2700 K — Dekorativní osvětlení |
| Kabel: kabel 170 cm s vypínačem | kabel 170 cm s vypínačem — Dekorativní osvětlení |
| Kategorie*: Doplňky do domácnosti | Doplňky do domácnosti — Dekorativní osvětlení |
| Napájení: 1,2V DC | 1,2V DC — Dekorativní osvětlení |
| Použití: pro vnitřní i venkovní | pro vnitřní i venkovní — Dekorativní osvětlení |
| Rozměr: 210x10xV.11 cm | 210x10xV.11 cm — Dekorativní osvětlení |