STAR TRADING Venkovní světelný LED řetěz 16 světýlek délka 4,5 m Star Tradimg Partaj - čirý
Výrobce: STAR TRADING
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 635 Kč
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| homein.cz Nejlevnější | Skladem | 635 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Parametry
| Barva | bílá |
|---|---|
| Materiál | plast |
| Rozměr | V.9,5x450x6 cm |
| Použití | pro vnitřní i venkovní použití |
| Barva světla | teplé žluté světlo (žárovka) |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Typ žárovky | 16xLED žárovka, nelze vyměnit, 30 cm od sebe |
| Napájení | 3V DC 1,2W |
| Kabel | 5 m |
| Barva* | bílá |
| Kategorie* | Doplňky do domácnosti |
Doplňkové informace
| Kategorie | Dekorativní osvětlení |
|---|---|
| Výrobce: STAR TRADING | STAR TRADING — Dekorativní osvětlení |
| Barva: bílá | bílá — Dekorativní osvětlení |
| Barva světla: teplé žluté světlo (žárovka) | teplé žluté světlo (žárovka) — Dekorativní osvětlení |
| Kabel: 5 m | 5 m — Dekorativní osvětlení |
| Kategorie*: Doplňky do domácnosti | Doplňky do domácnosti — Dekorativní osvětlení |
| Materiál: plast | plast — Dekorativní osvětlení |
| Napájení: 3V DC 1,2W | 3V DC 1,2W — Dekorativní osvětlení |
| Použití: pro vnitřní i venkovní použití | pro vnitřní i venkovní použití — Dekorativní osvětlení |
| Rozměr: V.9,5x450x6 cm | V.9,5x450x6 cm — Dekorativní osvětlení |
| Stupeň krytí: IP44 | IP44 — Dekorativní osvětlení |