Světelný LED řetěz 10 světýlek délka 3,6 m Star Trading Glow - černý
Výrobce: STAR TRADING
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 659 Kč
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| homein.cz Nejlevnější | Skladem | 659 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Parametry
| Rozměr | 360x6xV.10,5 cm |
|---|---|
| Použití | pro vnitřní použití |
| Barva světla | teplé žluté světlo (žárovka) |
| Napájení | 3,2V DC 0,96W |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Kabel | 500 cm |
| Kategorie* | Doplňky do domácnosti |
Doplňkové informace
| Kategorie | Dekorativní osvětlení |
|---|---|
| Výrobce: STAR TRADING | STAR TRADING — Dekorativní osvětlení |
| Barva světla: teplé žluté světlo (žárovka) | teplé žluté světlo (žárovka) — Dekorativní osvětlení |
| Kabel: 500 cm | 500 cm — Dekorativní osvětlení |
| Kategorie*: Doplňky do domácnosti | Doplňky do domácnosti — Dekorativní osvětlení |
| Napájení: 3,2V DC 0,96W | 3,2V DC 0,96W — Dekorativní osvětlení |
| Použití: pro vnitřní použití | pro vnitřní použití — Dekorativní osvětlení |
| Rozměr: 360x6xV.10,5 cm | 360x6xV.10,5 cm — Dekorativní osvětlení |
| Stupeň krytí: IP44 | IP44 — Dekorativní osvětlení |