Světelný LED řetěz délka 4,5 m Star Trading Partaj - černý
Výrobce: STAR TRADING
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 635 Kč
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| homein.cz Nejlevnější | Skladem | 635 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Parametry
| Barva | čirá |
|---|---|
| Rozměr | 450x6xV.9,5 cm |
| Použití | pro vnitřní i venkovní |
| Barva světla | teplé bílé světlo, 2600 K |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Typ žárovky | 16xLED žárovka, nelze vyměnit, 30 cm od sebe |
| Napájení | 3V DC |
| Kabel | kabel 500 cm |
| Kategorie* | Doplňky do domácnosti |
Doplňkové informace
| Kategorie | Dekorativní osvětlení |
|---|---|
| Výrobce: STAR TRADING | STAR TRADING — Dekorativní osvětlení |
| Barva: čirá | čirá — Dekorativní osvětlení |
| Barva světla: teplé bílé světlo, 2600 K | teplé bílé světlo, 2600 K — Dekorativní osvětlení |
| Kabel: kabel 500 cm | kabel 500 cm — Dekorativní osvětlení |
| Kategorie*: Doplňky do domácnosti | Doplňky do domácnosti — Dekorativní osvětlení |
| Napájení: 3V DC | 3V DC — Dekorativní osvětlení |
| Použití: pro vnitřní i venkovní | pro vnitřní i venkovní — Dekorativní osvětlení |
| Rozměr: 450x6xV.9,5 cm | 450x6xV.9,5 cm — Dekorativní osvětlení |
| Stupeň krytí: IP44 | IP44 — Dekorativní osvětlení |