Světelný LED řetěz délka 735 cm Star Trading Connecta - černý
Výrobce: STAR TRADING
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 570 Kč
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| homein.cz Nejlevnější | Skladem | 1 570 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Parametry
| Barva | černá |
|---|---|
| Materiál | plast |
| Rozměr | V.6x735x4 cm |
| Použití | pro vnitřní i venkovní použití |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Typ žárovky | žárovka E27 |
| Napájení | napájení 230V |
| Kabel | 7,35 m |
| Barva* | černá |
| Kategorie* | Doplňky do domácnosti |
Doplňkové informace
| Kategorie | Dekorativní osvětlení |
|---|---|
| Výrobce: STAR TRADING | STAR TRADING — Dekorativní osvětlení |
| Barva: černá | černá — Dekorativní osvětlení |
| Kabel: 7,35 m | 7,35 m — Dekorativní osvětlení |
| Kategorie*: Doplňky do domácnosti | Doplňky do domácnosti — Dekorativní osvětlení |
| Materiál: plast | plast — Dekorativní osvětlení |
| Napájení: napájení 230V | napájení 230V — Dekorativní osvětlení |
| Použití: pro vnitřní i venkovní použití | pro vnitřní i venkovní použití — Dekorativní osvětlení |
| Rozměr: V.6x735x4 cm | V.6x735x4 cm — Dekorativní osvětlení |
| Stupeň krytí: IP44 | IP44 — Dekorativní osvětlení |
| Typ žárovky: žárovka E27 | žárovka E27 — Dekorativní osvětlení |