Svícen výška 64 cm Star Trading Vika - zelený
Výrobce: STAR TRADING
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 799 Kč
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| homein.cz Nejlevnější | Skladem | 799 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Parametry
| Barva | zelená |
|---|---|
| Materiál | dřevo |
| Rozměr | 57x7,5xV.64 cm |
| Použití | pro vnitřní použití |
| Barva světla | teplá bílá |
| Napájení | 3V DC |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Kabel | integrovaný vypínač |
| Typ žárovky | 3x LED nelze vyměnit, 0.09W |
| Časovač | 6h zapnuto, 18h vypnuto, opakování |
| Baterie | 2x baterie AA nejsou součástí, 50h |
| Materiál* | dřevo |
| Barva* | zelená |
| Kategorie* | Doplňky do domácnosti |
Doplňkové informace
| Kategorie | Dekorativní osvětlení |
|---|---|
| Výrobce: STAR TRADING | STAR TRADING — Dekorativní osvětlení |
| Barva: zelená | zelená — Dekorativní osvětlení |
| Barva světla: teplá bílá | teplá bílá — Dekorativní osvětlení |
| Baterie: 2x baterie AA nejsou součástí, 50h | 2x baterie AA nejsou součástí, 50h — Dekorativní osvětlení |
| Časovač: 6h zapnuto, 18h vypnuto, opakování | 6h zapnuto, 18h vypnuto, opakování — Dekorativní osvětlení |
| Kabel: integrovaný vypínač | integrovaný vypínač — Dekorativní osvětlení |
| Kategorie*: Doplňky do domácnosti | Doplňky do domácnosti — Dekorativní osvětlení |
| Materiál: dřevo | dřevo — Dekorativní osvětlení |
| Napájení: 3V DC | 3V DC — Dekorativní osvětlení |
| Použití: pro vnitřní použití | pro vnitřní použití — Dekorativní osvětlení |
| Rozměr: 57x7,5xV.64 cm | 57x7,5xV.64 cm — Dekorativní osvětlení |
| Stupeň krytí: IP20 | IP20 — Dekorativní osvětlení |
| Typ žárovky: 3x LED nelze vyměnit, 0.09W | 3x LED nelze vyměnit, 0.09W — Dekorativní osvětlení |