Venkovní LED dekorace výška 60 cm Star Trading Wizard - černá
Výrobce: STAR TRADING
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 255 Kč
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| homein.cz Nejlevnější | Skladem | 255 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Parametry
| Barva | černá |
|---|---|
| Rozměr | 60xV.60 cm |
| Použití | pro vnitřní i venkovní |
| Časovač | 6 hod. on / 18 hod. off / opakování |
| Barva světla | teplé bílé světlo |
| Typ žárovky | 54xLED žárovka, nelze vyměnit, 5 cm od sebe |
| Baterie | 3 baterie AA nejsou součástí, životnost cca 60h. |
| Napájení | 4,5V DC |
| Kabel | kabel 50 cm s vypínačem |
| Kategorie* | Doplňky do domácnosti |
Doplňkové informace
| Kategorie | Dekorativní osvětlení |
|---|---|
| Výrobce: STAR TRADING | STAR TRADING — Dekorativní osvětlení |
| Barva: černá | černá — Dekorativní osvětlení |
| Barva světla: teplé bílé světlo | teplé bílé světlo — Dekorativní osvětlení |
| Časovač: 6 hod. on / 18 hod. off / opakování | 6 hod. on / 18 hod. off / opakování — Dekorativní osvětlení |
| Kabel: kabel 50 cm s vypínačem | kabel 50 cm s vypínačem — Dekorativní osvětlení |
| Kategorie*: Doplňky do domácnosti | Doplňky do domácnosti — Dekorativní osvětlení |
| Napájení: 4,5V DC | 4,5V DC — Dekorativní osvětlení |
| Použití: pro vnitřní i venkovní | pro vnitřní i venkovní — Dekorativní osvětlení |
| Rozměr: 60xV.60 cm | 60xV.60 cm — Dekorativní osvětlení |