Venkovní LED řetěz 20x LED délka 8,55 m Star Trading Circus Small Filament - černý
Výrobce: STAR TRADING
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 039 Kč
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| homein.cz Nejlevnější | Skladem | 1 039 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Parametry
| Barva | černá |
|---|---|
| Materiál | plast |
| Rozměr | V.10x855x5 cm |
| Použití | pro vnitřní i venkovní použití |
| Barva světla | teplé žluté světlo (žárovka) |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Typ žárovky | 20xLED žárovka, nelze vyměnit, 45 cm od sebe |
| Napájení | trafo 24V 3.6W |
| Kabel | 5 m |
| Barva* | černá |
| Kategorie* | Doplňky do domácnosti |
Doplňkové informace
| Kategorie | Dekorativní osvětlení |
|---|---|
| Výrobce: STAR TRADING | STAR TRADING — Dekorativní osvětlení |
| Barva: černá | černá — Dekorativní osvětlení |
| Barva světla: teplé žluté světlo (žárovka) | teplé žluté světlo (žárovka) — Dekorativní osvětlení |
| Kabel: 5 m | 5 m — Dekorativní osvětlení |
| Kategorie*: Doplňky do domácnosti | Doplňky do domácnosti — Dekorativní osvětlení |
| Materiál: plast | plast — Dekorativní osvětlení |
| Napájení: trafo 24V 3.6W | trafo 24V 3.6W — Dekorativní osvětlení |
| Použití: pro vnitřní i venkovní použití | pro vnitřní i venkovní použití — Dekorativní osvětlení |
| Rozměr: V.10x855x5 cm | V.10x855x5 cm — Dekorativní osvětlení |
| Stupeň krytí: IP44 | IP44 — Dekorativní osvětlení |